Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nincs pénzem saját lakásra,...

Ha nincs pénzem saját lakásra, soha többé nem is lehet kutyám?

Figyelt kérdés

Albérletben lakok,eddig is ott laktam évekig,volt,hogy költöztem is kutyával együtt. Eleve csak olyan lakások jöhettek szóba,ahová vihettem a kutyát is .Max 1 hét alatt találtam újat..


Most viszont nincs már 2 éve kutyám,eddig nem is szerettem volna,mert még fájt a régi elvesztése (a kora miatt halt meg,idős volt és sajnos rákos lett) . Rengeteget foglalkoztam vele ,kirándulni vittem magammal,kutyasuliba is jártunk,minden nap 3-4 órát sétáltunk összesen.. szóval minőségi tartás volt,nem úgy mint sok embernél,akinek saját háza van,akár kertes is,és csak ki van kötve a kert végébe ( természetesen nem mindneki,de sok ilyet látok) .


Most szeretnék ,vágyok egy új kutyára de albérletbe nem adnak a menhelyen.Hiába mondom,hogy eddig is volt,és ha költöztünk az sem jelentett problémát. Így soha többé nem is lehet kutyám ? Gyepmesteri telepről hozhatok ki szerintetek? Tulajdonképp nem is szándékozok lakást venni, csak hitelre tudnék,úgy meg nem kell.Inkább maradok mobilis és fizetem az albérletet. Ha veszek,akkor csak kertesházat,de azt sem mostanában ,pedig elég jó fizetésem van és (relatíve) sokat félreteszek.


2013. márc. 7. 14:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen, a Noé nem ad albérletbe...


Próbálkozz a Bottyán Equusnál (Őrbottyán), a tulaj lánya jó barátnőm :)

Épp hétvégén voltunk náluk, én személy szerint beleszerettem egy új szerzeménybe, ő egy 10 hónapos bújós szuka pit, aki gyönyörűen beilleszkedett a falkába :)

2013. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Illatos útról is adnak kutyát, Váci menhelyről is, és ne aggódj, már az Illatos út sem az a nyomortanya, amilyen évekkel ezelőtt volt. Nagyon sok kutyus van ott, biztos találsz magadnak valót. Sok sikert!

2013. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem arra gondoltam, hogy "fajta tiszta pitbull 10.000-ért vagy csere PS2" -re, hanem vannak olyanok is akik költözés miatt kénytelenek megválni a kutyusuktól, stb. És szerető gazdit keresnek kedvencüknek. Én sem támogatom a szaporítókat. Amikor megláttam az apródon ezt a PS2-et hát elborult az agyam, és hányingerem is lett.

2013. márc. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!