Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kábítózselé kell a német...

Kábítózselé kell a német juhásznak?

Figyelt kérdés
akarok venni egy német juhászt. írtam is a jelenlegi gazdájának hogy elhoznám. 4 éves ivartalanított minden oltás rendben ment nála. de azt írta vissza a gazdája hogy ha elhozom hozzak kábítózselét a kutyának mert kocsiban csak kölyökkorában utazott. de sztem ha nem utazott még kocsiban életében akkor sem kell elkábítani, mert normális esetben nem támad emberekre ha megy a kocsi. mit gondoljak ebből? azért kellhet kábítózselé mert agresszív a kutya? vagy tényleg van ilyen hogy emberekre támad ha szokatlan neki a kocsiban utazás?
2013. márc. 8. 12:16
1 2
 11/12 Valletta ***** válasza:

Nézz körül itt: [link]


Cirka 450 német juhász és ahhoz hasonló kutya vár gazdára. Egyébként szerintem nincs olyan menhely, ahol azt mondanák neked, hogy szedáljátok le a kutyát utazás előtt. Teljesen szocializálatlan, autót soha nem látott kutyák képesek kibírni egy utat minden gond nélkül. Ahhoz, hogy szedálni kelljen, valami gixer kell, hogy legyen a kutyával, de legalábbis valami nagyon rossz élmény érhette az autóban. Én kihagynám, lehet válogatni a problémamentes kutyák közül.

2013. márc. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Inkább a német juhász fajtamentést nézd. Ha csak tudsz, inkább nekik segíts. [link]

Talán ezzel tehetsz a legtöbbet.

2013. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!