Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya lépcsőzés?

Kutya lépcsőzés?

Figyelt kérdés
Nemsokára 5 hónapos a kutyusom, eddig lépcsőzőtt és szerintem még szereti is mert jó gyorsan fut, de félek, hogy baja lesz később. 4-en lakunk és nincs lift, ráadásul már most közel 10 kilós a kutya tehát nehezen cipelném fel napi többször is...szerintem van benne tacskó is (keverék kutya), mivel rövidebbek a lábai. De mondjuk az átlag tacskók lábánál azért jóval hosszabb neki. Szerintetek lesz baja?
2013. márc. 8. 15:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
8 hetesen fogadtuk örökbe, mert kirakták az utcára. Semmit sem tudtunk a szüleiről, tehát azt sem, hogy mekkora lesz stb...most derült ki, hogy nem lesz magas és nagy testű kutya. Mikor annyira kicsi volt labinak tűnt.
2013. márc. 8. 17:05
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó, azért másnak is van lépcsős házba kutyája. Ez azért hülyeség, hogy ezért ne tartson az ember. Egyszerűen csak jobban át kell gondolni a sétákat... kímélni kell, ennyi.


Ettől még lehet hosszú és egészséges élete. Nem hiszem, hogy ez annyira orbitális probléma lenne, de aki nem így gondolja, nyugodtan kövezzen meg érte.

2013. márc. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom. A másik pedig az, hogy nem hinném, hogy annyira rosszat tettem egy kidobott kölyökkel, hogy befogadtam, és nem azon agyaltam, hogy vajon mekkorára fog nőni...Ja és ezelőtt sosem volt kutyám, tehát akkor kezdtem utána nézni a dolgoknak amikor befogadtam, így a lépcsőzős dolgot is akkor tudtam meg. Tegnap óta cipelem fől és le is, bár nem könnyű.

Összegezve, nagyon is érdekel a kutyám, ő a mindenem mióta itt van, és engem bántana a legjobban, ha bármi baja lenne, és nem kell bunkó stílusban válaszolni, főleg ha nem tudja az illető az előzményeket.

2013. márc. 9. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!