Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináltok vagy csináltatok...

Mit csináltok vagy csináltatok a kutyusotok holttestével?

Figyelt kérdés
Sajnos ahogy öregszik a kutyusom egyre többször elgondolkodok azon mi is lesz velünk nélküle. Szerencsére ilyesmin még nem kell komolyan elgondolkodnom, de azért jobb előre tervezni és nem majd pár év múlva az utolsó pillanatban kapkodni. Családi házban lakunk, gondoltam kialakíthatnánk egy kisebb, de méltó nyughelyt neki, akár egy kis gránit táblával vagy valamivel... Aki panelházban lakik az mit csinál? Olyan kegyetlennek hangzik, hogy kihívja a sintért, hogy vigye el. Ti mit csináltatok vagy csinálnátok majd ha egyszer sor kerül rá?
2009. szept. 13. 17:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Magyarországon is vannak kisállat temetők,én Tatán tudok egyet,de pesten is van pontosan nem tudom,de az 5 ös ut felé!Vannak kisállat hamvasztok is,és akár házhoz is mennek és urnába rakják!Bár én azt biztos nem birnám elviselni!Dea temető az nagyon jó szerintem!Egyszer fizetsz nemtom mekkora összeget,és akkor ők gondozzák is X ideig!

2009. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem Pesten élek, a 100 km-s körzetünkben nem tudok róla hogy lenne. Kedves utolsó előtti, nem vagy kegyetlen te így láttad jónak, különbözőek vagyunk. Én a halott rokonaimhoz is szeretek néha kimenni, gyújtani egy gyertyát, rendbe rakni a sírt, így olyan mintha "hozzá" mennék, és a hiánya kicsit csillapodik. Szeretném ha a kutyámmal is ez lenne. Nem tudom még mit fogunk csinálni a kis testével, remélem még nagyon sokáig nem is kell foglalkoznunk ezzel a témával, de lehet hogy a hamvasztás majd temetés mellett döntünk, így talán ha költözünk, akkor sem kell itt maradnia, bár elég morbidan hangzik.
2009. szept. 16. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!