Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámna...

Hogyan tanítsam meg a kutyámnak, hogy hozza vissza a labdát?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kutyusom, nagyon sok mindent már tud, de a labda-visszahozós játék nem működik még. Eldobom elfut érte, de adja vissza. Vagy elfut vele mellettem, vagy elfut előlem ha el akarom venni vagy egyedül kezd el játszani vele.
2013. márc. 9. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is ilyen. :D Ugyanezt csinálja. Már 6 éves de örök gyerek :D 

Én azt szoktam csinálni hogy mikor eldobtam akkor ugye megfogja és hozz a felém. Mikor közel ért hozzám akkor felteszem a kezem és mondom neki hogy ereszd (mivel ő érti azt hogy ereszd). Nekem így átlagban le szokta rakni előttem. Sok sikert! :D

2013. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És azt, hogy ereszd, hogy tanítottad meg neki?:D Ül fekszik marad már megy nekünk is, de mivel még nem sokat volt kinn a szabadban elengedve, ezért akkor annyira eltereli minden a figyelmét, hogy nehéz vele. Remélem idővel változik...
2013. márc. 9. 11:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Na meg lenn a többi kutya ugye fut a labdáért, az enyémnek hiába dobom el, nem érdekli, hanem fut a többi kutya után:D
2013. márc. 9. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:
jutalmazd meg ha visszatér adj neki valamit amit szeret elelngedi a labdát tuti
2013. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Játszatok 2 labdával. Mikor az elsőt eldobod, ő utánaszalad és elindul feléd vele. Amikor már közel jár vedd elő a másikat, így az elsőt eldobja, mert az sokkal érdekesebb, ami a te kezedben van. :) Most ezt dobod el neki, felveszed az elsőt és így tovább és így tovább. Kell egy kis idő míg megérti, hogy csak akkor van játék, ha odaadja neked a labdát. :)
2013. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tippeket majd próbálkozok:) De egyébként ezt a 2 labdás dolgot próbáltam már, igaz az egyik plüss volt és nem labda:D Kutya reakciója:D A szájában a labdával futott a plüss után:D:D
2013. márc. 9. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem egyformák :) Akkor addig kellesd neki a másikat míg ki nem löki a szájából az egyiket. :)
2013. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!