Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kutyát. Hogy...

Szeretnék egy kutyát. Hogy vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés
Kertes házban élünk,nem túl nagy kerttel de egy kutya elférne benne.Már volt kutyán olyan 2 éve.Hogy vegyem rá a szüleimet hogy tarthassak újból?
2013. márc. 11. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi történt az előző kutyával ?
2013. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
vállalj felelőséget a kutyaért és keress olyan fajtát ami majd nem tesz kárt az udvarban mert gondolom suliba jársz és sok időd nem lessz a nevelésére. nyugott lusta fajtakat válassz , amely inkább heverészik mint sem hogy felássa a virágágyást
2013. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Már volt kutyán olyan 2 éve."

Ezeken a részeken mindig jót nevetek.

2013. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én kiskoromban "petíciót" írtam.:D

leírtam, hogy mik a jók a kutyusban, pld: nem fogsz a géped előtt szikkadni, te fogsz vele teljes mértékben törődni.

eljársz vele pld: futni, vagy akármi.xD

de gondlom érted.:D

ja és valami olyan kutyafajtát válassz ami nyugodtabb és írj le róla dolgokat. pld: Goldi.:)

remélem segíthettem.;)

2013. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A régi kutyánkat feltehetően a szomszéd megmérgezte,de nem lehet rá bizonyítani.A bealge nyugott kutyus és csendes vagy valami ami tényleg csendes.És igen suliba járok..
2013. márc. 11. 19:00
 6/14 A kérdező kommentje:
Beagle*
2013. márc. 11. 19:00
 7/14 anonim ***** válasza:

"A bealge nyugott kutyus és csendes "


A beagle, mint nyugis kutya?? Fáradhatatlan vadászkutya, valamelyik másik fajtával kevered. Válassz másikat sztem.

2013. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha szerinted a beagle nyugodt és csendes kutyus, akkor mindenkinek jobb így, hogy nincs kutyád.
2013. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten vagyok kutyaszakértő,csak azért akarok egy inkább csendesebb kutyát,mert nem akarom hogy őt is megmérgezzék.Tudom hogy az ugatást lehet korigálni,de nem könnyű.Az nem baj ha pörgős a kutyus mert én sem vagyok az a lusta típus.Tudtok ajánlani valamilyen fajtát?Ami kis vagy közepes testű
2013. márc. 11. 20:09
 10/14 anonim ***** válasza:

Menhelyről hozz ki egy kutyust.

Miért nem engedik?

2013. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!