Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy amstaffom 10 honapos,...

Pál123 kérdése:

Van egy amstaffom 10 honapos, nem tudom miert nem eszik, épphogy valamit?

Figyelt kérdés
nem tudom miert nem eszik, szombaton volt feregtelenitve de mar azelött is 2 napppal mar nem nagyon evett, meg azota sem, nem tudom, hogy ez csak egy idöszak?

2013. márc. 13. 07:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

elsőnek a helyesírási szótárt lapozgasd kezedbe utána pedig keress egy állatorvost...


ha lenne egy gyereked aki nem eszik mondjuk 2 napja feljönnél gyakorikérdésre és feltennéd a kérdést vagy elvinnéd orvoshoz?! .... milyen emberek vannak :S

2013. márc. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
jovan vannak okosok megint eszik de nem sokat nem anyit amenyit szokot
2013. márc. 13. 08:13
 3/23 anonim ***** válasza:
Pedig pont most kéne sokat egyen, hogy kijöjjön belőle a féreg, ha van. Nem tudom, mennyi pénzed van, de én 1-2 napig főznék neki színhúst, főtt rizset, mert azt minden kutya szereti, és attól jobban kaksizik, különben bennemaradnak a férgek.
2013. márc. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Egyáltalán hogyan eteted? Ha egész nap előtte van a kaja meg a víz, akkor ne csodálkozz...


Főzz neki valami husit, annak jó erős és hívogató az illata. Ha arra sem kap rá, akkor orvos! De ezzel nem kellett volna ennyit várnod.

Az én kutyám ha egy napig nem enne, másnapra főznék neki, mert egy egészséges és vidám kutya igen is szereti a hasát.

2013. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hat köszonöm a valaszokat am ra jötem hogy mi a gond a kutya kaja valami miat nem tetcik neki vettem mast ozt most jo mar eszik rendesen mondjuk ra de lehet hogy meg probalom azt a husos olgot vagy a rizsa sat köszönöm :D
2013. márc. 13. 21:53
 6/23 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz azzal, ha mindig új tápot veszel neki, ahogy megunja a régit, akkor válogatós kényes lesz! Nem hülye a kutya, ha látja hogy mindig veszel neki másikat, akkor direkt fog koplalni, hátha kap finomabbat.
2013. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
en ugy csinalim hogy 2 fajtat veszek ozt keverem meg am mindi egyformat szokot kapni csak most ep ojan nem volt az üzletbe
2013. márc. 14. 10:44
 8/23 anonim ***** válasza:

Akkor az úgy jó.

Simán lehet, hogy csak a frontot érezte, gondolom nálatok is szakad a hó, pedig 2 napja 15 fok volt. Lehet hogy ezért volt kedvetlen, meg étvágytalan.

2013. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
nem tudom am it meg nem nagyon hul de most mar eszik de szerintem a kutyakaja volt rosz
2013. márc. 14. 21:48
 10/23 anonim ***** válasza:
és amúgy milyen táppal etetsz?
2013. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!