Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szőrprobléma. Mit javasoltok?

Szőrprobléma. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Nemrég fogadtunk örökbe egy mopsz kutyust. Amúgy is elég viseltes a szőrzete korábbi tartási körülményei miatt, viszont szinte egyáltalán nincs aljszőrzete, s a fedőszőre is nagyon hullik.

Tudtok esetleg valami szert, olajat, értendkiegészítőt, ami segítene rajta?


Minden választ előre is köszönök!


2013. márc. 13. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó minőségű étrenddel rendbe fog jönni.
2013. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lazacolajat ajánlok!

+ BARF étrendet.

2013. márc. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, lehet, hogy valami speciális kezelésre van szüksége. És igen, a minőségi étrend is javíthat az állapotán, de előbb irány az orvos.
2013. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csűcsű válasza:
nekem is mopszom van ,és sajnos ez egy olyan fajta kutya aminek egész évben hullik a szőre,ezzel nem igazán lehet mit kezdeni,én is elvittem állatorvoshoz,mert azt hittem valami bőrbetegsége van,de az állatorvos is mondta hogy ilyen fajta.
2013. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Biztos, ami biztos: állatorvos. Nehogy rühatka álljon a háttérben és ti is elkapjatok a borreteg alatt járatokat furkalo kis rohadekot.
2013. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!