Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztaltatok már ilyet?

Tapasztaltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Félévesen(miután megkapta a veszettség elleni oltást is ) vittük el a kutyónkat az első nagy sétájára (erdős terület) és utána úgy viselkedett mint aki megőrült. Nagyon boldog volt, nagy élmény volt neki a környezet és sok új szag, eért szaladgált az udvaron, majd hirtelen lefeküdt aztán tovább futott és kb ezt egy fél óráig folytatta aranyos volt nagyon :D

2013. márc. 13. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
előtte hol sétáltatok vele?
2013. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jól értem, hogy előtte nem nagyon sétáltatok vele?

minden kutya szeret mozogni, új dolgokat felfedezni... fél évesen látott először ilyet, persze, hogy izgatott...

2013. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát a kutya a farkas rokona, akik napi 70-90! Km-t is megtehetnek. Így nem csoda, ha ebből a te kutyád is örökölt. Fajtankent is eltérhet a mozgasigeny, és persze nem mindegy, h milyen gyakran setaltatod.
2013. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen fajta?
2013. márc. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is megvan bolondulva az erdőbe. Le se lehet lőni:) haza se akar jönni olyan jól érzi magát. Szerintem azért ilyen mert érzi a vadállatok szagát.
2013. márc. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy domináns de mégis bamba staffi fiúról van szó. Igen sajnos csak ekkor tudtunk menni, mivel egy kis faluban élünk (bár mondjuk városokban sem másabb a helyzet) és vannak csatangoló kutyák (a gazdájukat nem akarom részletezni) és ugyebár ezek a kutyák nem kapnak semmilyen oltást és féltem nehogy összeszedjen valamit bár azóta ha tudunk minden héten megyünk minimum kétszer kb 15km-es séta

illetve a faluban nem sétálunk mivel főleg ott vannak a kutyák meg egy csomóhelyen nyitva van a kapu vagy épp nem megfelelő állapotban ven és kijönnek és némelyik elég agresszív :S félreértés ne essék a kutyánk nem agresszív,úgy neveltük/jük és vannak (kan)kutya haverok is akikhez átmegyünk vagy ők jönnek át és semmi gond csak a játék megy, de akkor is féltem mert gondolom megvédené magát és persze akkor menne a mutogtás, hogy "hűűű mert az egy hülye, idegbeteg gyilkológép, harci kutya jaaaj..."

bocs egy kicsit kifakadtam a végére, de röviden ennyi

2013. márc. 14. 19:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a válaszokat! :)
2013. márc. 14. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!