Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?

Milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Első kutyám lenne, valami könnyen kezelhető és tanítható kéne. :D
2013. márc. 15. 10:34
 1/10 Hovarju ***** válasza:

Ez így nem túl sok információ!

Mit szeretnél vele kezdeni? Kint-benti vagy kinti-benti kutya lenne? Szőrhossz? Mennyi időd lenne rá? Akarsz vele valamit sportolni? Nyugisabb, vagy pörgősebb legyen?

Kutyasuli? Mennyi idős legyen? Van valami elképzelésed?

2013. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek nagyobb igényeid, akkor egy menhelyi kutyust ajánlok :)

Ha mindenképpen fajtatiszta kutyust szeretnél akkor több infó kéne.Mint pl

Mekkora legyen?

Hol tartanád?

Hosszú,rövid,göndör szőrű?

Mennyit foglalkoznál vele napi szinten?

Mennyi idő lenne a séta?

Mennyi idő az agyi lefárasztás?

2013. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Benti kutya lenne, de azért le vinném sétálni... ne legyen nagyon hosszú a szőre. Egész délutánjaim (suli mellett). Nem akarok vele sportolni. :D Legyen nyugisabb a lakók miatt (panel). Mi van a kutyasulival? :D Szeretném, ha kicsi lenne még. Nincs elképzelés...
2013. márc. 15. 10:51
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam menhelyre. :)
2013. márc. 15. 10:52
 5/10 Hovarju ***** válasza:

Arra gondoltam tervezed-e hogy kutyaiskolába mész vele.


Ha nincs egy kifejezett fajta, amit szeretnél, akkor valóban jó választás lehet a menhely. Lehet keresgélni a neten is, és van lehetőség személyes látogatásra is. (a legtöbb helyen lehet látogatni a kutyát és elvinni egy-egy sétára, hogy kiderüljön mennyire passzoltok egymáshoz)


Ha elmész egy menhelyre és elmondod a körülményeket, ahová a kutyus kerül és az elvárásaidat, akkor biztosan fognak tudni segíteni a választásban.

Jó keresgélést és boldog kutyás életet kívánok!

2013. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hovarju ***** válasza:

Esetleg válassz uszkárt. Rendkívűl tanulékony, nem hullajta a szőrét, több féle méretben és színben létezik és remekül megvan a lakásban. Kellő mozgatás és tanulás mellett nyugodt, rendes, csendes kutya.

És létezik uszkár fajtamentés. keress rá, hátha sikerül találnod egy megfelelő fiatal kutyát.

2013. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na azt nem akarok. Nagyon nem tetszenek. Szerintem undorítóak. xD Még a szfinx macska is szebb nála. :D
2013. márc. 15. 11:01
 8/10 Hovarju ***** válasza:
Akkor szerintem kezdj el nézelődni a menhelyek honlapján, hátha találsz egy neked tetsző kutyust.
2013. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Illatoson nézd meg 95k-t szerintem cuki.


ebtelep.hu

2013. márc. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2013. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!