Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az nem baj ha néha be engedjük...

Az nem baj ha néha be engedjük a kutyusunkat az ágyunkba?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha tiszta a kutya akkor nem.
2013. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tiszta!
2013. márc. 15. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne baj? :) Bár nem ezen múlik igazából, de ha egyébként rendben van a viszonyotok, nincs semmi gond a sorrenddel, akkor főleg semmi gondot nem okoz.
2013. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

Én nagyon elkényeztettem a pitemet, de az ágy még neki is tabu. Helyette varrtam neki fekhelyet, és amikor nem a hideg kertben van akkor azon alszik bent a nappaliban.

Ha belegondolsz, mennyi piszkot tud az ágyba vinni, még ha tisztának is tűnik. Te is megfürdesz és ruhát cserélsz, amikor ágyba fekszel, nem?

2013. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terápiás kutyám van és mindig mellettem alszik. Ezen semmi nem múlik, ha amúgy foglalkozol vele, és rendesen neveled.
2013. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Benti kutya, úgyhogy nem tud piszkot vinni az ágyba. És ha kimegy elvégezni a dolgát utána mikor bejön egyből lemossuk a lábát jó alaposan.
2013. márc. 15. 16:35
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Aludhat veletek csak figyelj arra, hogy ne legyen pofátlan. Mi úgy szoktuk, hogy mikor lefekszünk aludni, akkor mi hívjuk fel hozzánk. Nap közben pedig csak akkor jöhet fel, ha mondjuk én itthon vagyok és mellettem alszik. (mint most, itt horkol :D )


Meg azt is figyeld meg, hogy pár hét után milyen lesz. A kutyák hajlamosak ilyenkor 1-2 hét után természetesnek venni az ágyon való tartózkodást, kitúrhatják a gazdit vagy moroghatnak rá stb. Ha úgy érzed, hogy pofátlan a kutya, akkor zavard le. :)

2013. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek ment a zöld like :)
2013. márc. 15. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!