Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy szobatiszta pincsim...

Van egy szobatiszta pincsim (szuka). Került mellé egy 9 hetes sharpei (kan). Ennek örömére a pincsim hol az alomba, hol az ágyunkba vizel, és székel. Olvastam hogy ezek dominanciára utaló jelek. Szerintetek mit tegyek hogy erről leszokjon?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Mi az anyám kínjának van alom? Macskád van, vagy kutyád?
2013. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%
használjatok kutyapelenkát, de ne olyat, amit a kutyára kell tenni, hanem amit csak leterítesz bárhova, mint egy kis plédet.
2013. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Jól olvastad, dominanciára utal, de ez nem csak a kiskutyának szól, hanem nektek is, főleg, hogy a ti ágyatokban csinálja. Arra inkább nem is mondok semmit, hogy kutyának alom....
2013. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

5 éve csinál alomba, nem értem, miért akartok ki az almon.

A kutyafuttatóban pelenka van?

2013. febr. 18. 21:29
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
5 éve? Anyám borogass! Lődd le magad bammeg!
2013. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 sippara ***** válasza:
Kérdező, nem értem a problémádat. Azt akartad, hogy a lakásba sz@rjon, hát a lakásba sz@rik.
2013. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

hát az ilyen jellegű kommenteket inkább tartsd meg magadnak, és borogasd inkább te magad a sokktól! 5 éve működött, akkor csak nem én vagyok a hülye....érdekes h a jövevény érkezése óta ilyen....


Arra szintén inkább nem reagálok, hogy ki akarta h lakásba szarjon? olvasni kéne tudni!

Ti inkább ne kommenteljetek!

2013. febr. 18. 22:08
 8/16 sippara ***** válasza:
91%

Hadd tisztázzak számodra valamit:


Kutya: Elöl fogakkal teli száj, amin keresztül "vau-vau" hangzású hangot un. "ugatást" hallat. Középen fajtától függően változó az összetételük, a végükön egy lelkiállapot jelzésére használatos un. "farok". A kutyákat napi 2-4 alkalommal sétáltatni kell, eközben végzik el napi szükségleteiket, úgyismint pisi-kaki. A kutyák természetüktől fogva GYŰLÖLNEK az életterükbe üríteni (ahogyan te sem tolod ki a barnamacit a szoba közepére) - függetlenül attól, hogy a lusta disznó gazdi mit nevelt beléjük.


Macska: Elöl szintén fogakkal teli száj, ezen át "miaú"-szerű hangok, más néven nyávogás érkezik a külvilágba. Középen szintén változatosak, a végükön farok. A macskák (amennyiben lakásban élnek) MACSKAalmot használnak ürítésre.


...és még valami: mivel az alom - gondolom - a lakásban van, szobatisztának pedig azt a kutyát nevezzük, amely NEM ürít a lakáson belül, hanem a kertben/utcán teszi ezt, a kutyád nem szobatiszta.

2013. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

én is had tisztázzam:

nem blamálást kértem, hanem tippet!

nem vagy Cesar Millan, ne próbálkozz feleslegesen, mert nem fog összejönni!

ha nem ismered az életkörülményeket, inkább amint írtam, ne kommentelj! de egy baby is felfogja ezt, látom kevésbé vagy értelmesebb (gondolom felnőtt létedre).

Akkor kutyanevelésben még annyira sem....

2013. febr. 18. 23:20
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazad van, mindenki hülye, akinek nem szarja meg hugyozza össze a lakást a kutyája...Ejj, mit is mertem gondolni, mikor levittem sétálni, a végtermékét meg összeszedtem és kidobtam a kukába. Mennyivel jobb neki is, h halálra unja magát otthon, én meg szagolom a szart.
2013. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!