Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első kutyának mit ajánlotok?...

Első kutyának mit ajánlotok? Egy menhelyes kiskutyát vagy egy sheltit?

Figyelt kérdés
Mármint hogy első kutyának lehet menhelyes is? Persze egész picikét ha menhelyről!

2013. márc. 17. 08:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
42%
9-es, a normális menhelyeken értenek az állatokhoz, nem is kicsit. Ahol nincs lehetőség egy kutya jellemét rendesen megismerni, azt úgy hívják, hogy gyepmesteri telep, mivel ott nincs lehetőség rendes foglalkozásra a kutyákkal.
2013. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
68%

Sheltit akartam. Aztán megláttam egy menhelyen egy bozontos kis rosszcsontot...beleszerettem.. Szüleim válasza: te akarsz kutyát döntsd el te melyiket szeretnéd. Hosszas gondolkozás után a menhelyit választottam. Mivel 1. őt ha kihozom egy másik kutya életét menthetem.

2. Nem 60 ezer felett van a kutya.

3. a menhelyi kutyusok hálásabbak

4. ha Sheltit rossz helyről választom beteg is lehet..mert kitudja milyen a szaporitó/ tenyésztő... 60 ezret meg kutyusért nem fogok kiadni ( értem, hogy különlegesek de könyörgöm 200ezer ft egy kutyáér? inkább adományozom rászoruló menhelynek/ gyerekeknek....

2013. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!