Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kiskutyát érdemes...

Milyen kiskutyát érdemes venni egy kutyaszerető 12 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 11:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez a mindegy milyen kutya...


Én is ilyen voltam mikor pici voltam.. Talán voltam 7 éves és mondtam szüleimnek, hogy nekem szülinapomra kiskutya kell..kérdezték tőlem is, hogy milyen..és akkor még nem ismertem fajtákat és mondtam, hogy mindegy csak kutya legyen akivel tudok játszani...háát 3 napra rá suliból haza jövet láttam, hogy az egyik háznál ki van írva ingyen kiskutyák. Bementem érdeklődtem kinéztem egy bozontos kiskutyát majd mondtam haza megyek beszélek szüleimmel. Mikor anyuval vissza mentünk addigra a kiválasztottat elvitték ott sírtam majd előtotyogott egy zoknis kis kutyus és mondtam ő kell szerelem volt első látásra majd őt hoztuk el. Itt vagyok 19 éves és a kutyus még mindig itt van velem. :) Nem bántam meg! És foglalkozok is vele nem dobtam el mint egy rongyot jó lehet nem mindenki olyan mint én.



De nekem sem kellett fajta...beértem az utcai mixel is. :)

Még mindig azt mondom, hogy menjetek menhelyre nézzetek körül hátha szerelem lesz első látásra. :)

2013. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért egy 7 éves nem hasonlítanám 12 éveshez. Kicsit más korosztály....
2013. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy a 12 éves ismer-e már fajtákat?

más korosztály oké...de semmin nem változtat ha ő sem ismer fajtákat csak 1-2-őt

2013. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 sippara ***** válasza:
De ha 12 évesen annyira nagyon kutyát akarok, akkor utánanézek az interneten, hogy milyen kutyafajták vannak, esetleg ki is választok egy párat. Nem?
2013. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nyolc évesen már jelölgettem a Kutyakönyvbe, hogy melyik tetszik. :D Szóval vagy az, hogy tényleg nem izgatja a srácot, vagy úgy értette, hogy mindegy, mert neki mindegyik nagyon tetszik...
2013. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ő olyan típus ha elvisszük egy kutyát a kérésére akkor sajnálja a többit hogy őket nem hozhattuk el.
2013. márc. 18. 04:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!