Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális viselkedés szuka...

Ez normális viselkedés szuka kutyánál?

Figyelt kérdés
2 kutyusunk van, az egyik fiú, a másik lány. A lány ivartalanítva van, a fiú nincs. Pár napja konkrétan megerőszakolja szegény kan kutyát a szuka... Tudom, hülyén hangzik, de mintha szerepet cseréltek volna. Normális, hogy ezt csinálja?
2013. márc. 18. 15:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azt mindenesetre most megfogadtam, hogy többet itt nem teszek fel kérdést! Nekem estek, mert egy olyan oldalon, ahol kérdezni lehet, mertem kérdezni! Igen, van amit esetleg nem tudok, igen, talán buta volt a kérdés annak, akinek több éve van kutyája, nekünk ők az elsők! Ráadásul mint említettem, a kislány csak 3 hete van nálunk. Talán hibázok néha, talán nem vagyok a legtökéletesebb gazda, mert nem úgy pottyantam ki az anyaméhből, hogy tudtam már mi-hogy van egy kutyánál.

Képzeljétek, utánaolvastam sok mindennek, igyekszem a legjobbat biztosítani mindkettőnek. Törődöm velük, szeretem őket! Erre olyan ledorongolást kapok itt, mert én barom állat törődöm a kutyáimmal, és egy kérdezőoldalon kérdést teszek fel, hogy csak pislogok. Ha nem segíteni, hanem ítélkezni akartok csak, akkor rossz oldalon jártok véleményem szerint. Gondolom ti (akik csak ítélkeztetek, de hasznos választ nem adtatok) már kutyával a kezetekben születtetek, és soha semmi hibát nem követtetek el életetekben!

Akik segítőkészen, ítélkezés nélkül válaszoltak, azoknak pedig köszönöm! :)

2013. márc. 18. 19:57
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, ez itt a Magukkal Tökéletesen Elégedettek Homokozója, ahová néha betéved néhány tájékozatlan kérdező, aki azért annyit tud magáról, hogy ne tartsa magát tökéletesnek, úgy érzi, jobb, ha megkérdezi.

De nem. ezt is rosszul tudja. Itt a Főmegmondók szépen kioktatják, és mindig megvan a miértje is, mert ahhoz is nagyon értenek, hogy az önteltségüket megmagyarázzák.

Talán nem sikerült még elolvasniuk az oldal alcímét...

2013. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!