Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normalis ez a fajta viselkedes...

Normalis ez a fajta viselkedes (kutya)?

Figyelt kérdés

Most mar kesz vagyok a hugomtol! Tegnap nala aludtam, mert a ferje elutazott, es kiborit ahogy a kutyaval banik. Foz neki mindennap 2x er, seta utan megmossa a tapancsat es bekremezi, ha leul a kutya az olebe ugrik azonnal, vele alszik az agyban annak ellenere hogy vettek neki kutya agyat, nem szol ra soha semmiert es a ferje ugyanilyen

Sokszor mondtam nekik hogy ez mar tulzas de meg sem hallanak


2012. okt. 1. 23:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem túlzás. :) Ha meg van nevelve, és foglalkozik is vele, nem csak babusgatja, akkor ez a kutyásoknál 'normális'.
2012. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A főzés nem gáz, ha szeret főzni meg ráér, csinálja. A lábmosás meg a krém sem túlzás, legalábbis van olyan szőr, amit mosni kell, meg olyan száraz tappancs, amit jó krémezni. A többi tényleg gáz.
2012. okt. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem igazan van megnevelve sem a kutya azt csinal amit akar.

Edes, aranyos na kettojuk kozott alszik az agyban, es medencet vettek neki a kertbe nyaron

2012. okt. 1. 23:27
 4/15 anonim ***** válasza:
Még az se gáz, én is vennék, ha érdekelné őket a víz :D Jól tud az jönni nagyon a melegben.
2012. okt. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát ilyen tipikus fifigazdi. Medence jól jöhet, meg a napi kétszer főzés is (elég heti egyszer, azt' lefagyasztja az ember) de minden egyéb túlzás, még kutyás szemmel is....
2012. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerek kellene nekik.
2012. okt. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Régebben az enyém is velünk aludt (mostanra meguntam a sok szőrt az ágyban, így csak különleges alkalmakkor jöhet fel), illetve van saját medencéje, ráadásul sokszor főzök neki. Mi ezzel a baj?
2012. okt. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Inkább így viselkedjenek, minthogy láncra verjék, és ne foglalkozzanak vele. Lehet, hogy túlzás, de hát ez van. Én is főzök a kutyámnak, van medencéje is, jó, nem igazi medence, hanem kagyló alakú homokozó:D, de ha több pénzem lenne, akkor tuti vennék neki egy medencét, mert ez nem is kutya szinte, hanem kacsa. De hogy a kérdésre is válaszoljak, neked nem normális a viselkedésük, viszont nekik az. És ha örömüket lelik a kutyájukban, annak te is örülj inkább. :)
2012. okt. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem főzök az enyémnek, de vacsorára ő is főtt kaját kap. Séta után megmosom a lábát (szerintem ez tök normális) az enyém is általában feljön mellém a kanapéra, és az ágyam végében alszik, pedig neki is van saját ágya.

Az viszont baj, hogy nem szólnak rá. Nálunk ettől függetlenül vannak szabályok, amiket nagyon szigorúan betartatok.

2012. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8:46-os vagyok. Miért pontoztatok le? Írtam valami rosszat?
2012. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!