Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkieknak le kell vágni a...

A yorkieknak le kell vágni a farkukat?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 20:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szaksegéd vagy egy rendelőbe de akkor nem volt még otthon ivartalanított kutyád, más rendelőbe látni és más otthon végigcsinálni!
2013. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

És ki az az idióta gyökér aki otthon ivartalanítja a kutyáját??????


Jézusom...az agyam megáll az ilyenektől.Nem poénból csinálja az ivartalanítást egy ORVOS,aki min. 6 évig tanul,hogy orvos lehessen.Téged kellett volna otthon ivartalanítani a kutya helyett....

2013. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

kedves utolsó nem úgy értettem, hogy otthon ivartalaníttatni hanem, hogy ivartalanítás után otthon 2-3 napig szenved a kutya és végigcsinálni szerencsétlennel még jobban nem lesz!

Más mikor a kedves szaksegéd lát egy műtétet de a kutya fájdalmait napokig nem érzi át mert nem ő kínlódik vele otthon! Látni én is láttam műtétet, sőőőőt... de a kutya jó pár napig szemmel láthatóan szarul volt mert fájdalmai voltak! Erre írtam, hogy más látni és más végigcsinálni, de úgy értettem az otthoni procedúra ami utána van!

És nem egy két kutya volt fül vágás utána akik ahogy felébredtek az altatásból játszottak, futottak, és nem láttad a fájdalmat rajtuk!

2013. márc. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jajj,ne haragudj...Teljesen félreértettem.Reméltem,hogy azért nincs ilyen eszement,aki otthon házilag csinál ilyet.


Egyedfüggő az ivartalanítás utáni állapot,speciel az én kutyámnál még komplikáció is fellépett,így a végére életmentő műtét lett belőle.Ez nem az orvos hibája volt,senki nem tudhatta,hogy így reagál a kutya szervezete.Ettől függetlenül fenntartom az álláspontom,nem 1,nem 2, de nem is 3 ivartalanítást láttam/aszisztáltam nem csak kutyáknál és elenyésző százalék volt,akinek komoly fájdalmai lettek volna a műtét után.


De ha a te nézőpontodból nézzük,akkor is azt jelenti,hogy a csonkítás egy "hasztalan" dolog,mivel egészségügyileg nem igazán használ,csupán a standard vagy a saját tetszése miatt vágja le a gazda az állat fülét/farkát.Azért az ivartalanítás ennél sokkal hasznosabb és fontosabb.

2013. márc. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy 1 éves extra mini yorki-m van és neki is le van vágva a farka,de nem probléma/betegség miatt lett levágatva hanem már így vásároltam :)
2013. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nincs olyan,hogy "extra mini"...de ebbe bele se menjünk
2013. máj. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!