Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaffra, bőr kutyahám?

Amstaffra, bőr kutyahám?

Figyelt kérdés

Szeretnék a lasan 2 éves amstaffomra kutyahámot venni,szépen fegyelmezettensétál,de néha azért fojto nyakörvet kell alkalmazni,de ugy gondolom h inkább egy bőr kutyahámot vennnék neki,esetleg rátenni egy fojtót h ha szükség van rá akkor odakapcsoljam.Szerintetek ez jo megoldás?

továbbá néztem ebayen kutyahámokat,mi a véleményetek róla. Eredeti bőr?Műbőr?Ha műbőr akkor anak mi a hátránya?elszakad nem strapabiro?

[link]



#amstaff #kutyaháma
2013. márc. 19. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

ha a kutyán néha kell alkalmazni a fojtót akkor nem igen ajánlom a hámot. A hám tipikus pórázfegyelem gyilkos... és csak stabil kutyán lehet használni sétához, mert különben nagyon sokat ront..


Amúgy nekem az első nagyon tetszik és nem is olyan drága. egyébként ha már hám akkor a k9-es hámokat vagy a vagus dog-is hámokat nem nézted? igen nem bőrből vannak de nagyon strapabíró mindkettő.

2013. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ködzönnöm a vlaszt,nézegettem a k9-es hámot de igen textilből van:S és a kutyám nagyon hirtelen néha,félek h megvágná,mmint ahogy huz néha. ezértgondoltam a bőrre. Meg ránézésre is kényelmesebb. Tehát akkor a "készenlétben" lévő folyto nyakörvnem jo megoldás a hámmellett.esetleg mindkettőt egyzerre használni,h átszokjon hámra?nagyobb erőt lehetne kiváltani a hámmal,de tény h fegyelemgyilkos...
2013. márc. 19. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyobb erőt csak ő fog kiváltani a hámmal :)


Én vettem a k9es hámhoz nyomás elosztót összeköti a mellkasi meg nyaknál lévő övet.. Nem értem hogy hogy tudná megvágni magát amúgy vele. Mindenhol szépen le van kerekítve.

2013. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
[link] és a tuloldalra kell a nyakát bedugni?
2013. márc. 19. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:

A hámmal pont azt éri el a gazdi, hogy a kutya húzni fog. Mivel az a mellkasán van, és az nyilván erősebb része neki, mint a kis nyaka.

A hám akkor jó, ha futni jártok el, vagy biciklizni, télen szánkózni stb. Erre vannak nagyon jó, úgynevezett sport hámok is. :)

2013. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is amstaffom van. Én használom a hámot is és a fojtót is, de a fojtó már ritkán kell. A hámban nekem sima gurtni hámom van, 4 éve megvan, egy sérülés nincs rajta. Ajánlom a Julius K9 hámokat azok jó strapabírók. Hám tényleg akkor az igazi ha már rendesen sétál, mert tapasztalat hogy hámmal 3x erősebben húz, mivel a mellkasát támasztja, semmi fájdalmat nem érez mivel nem a nyakát tartod hanem a testét. Szóval csak akkor ha a séta 101%-osan jól megy
2013. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!