Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan választotok kutyahám...

Ti hogyan választotok kutyahámot a yorkitóknak?

Figyelt kérdés
Én is lassan egy yorki tulajdonosa leszek és szeretnénk neki hámot venni előre úgy,hogy még nincs velem és nem tudom,hogy milyen szempontok alapján vásároljak ilyesmit.

2012. máj. 7. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én a hámot csak azoknak a kutyáknak ajánlom, akik már kellőképpen jól neveltek, mert hámmal nem tudod őt irányítani.

Egyébként akár nyakörv, akár hám, minden bizonnyal a legkisebb kell majd neki.

2012. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszod :)
2012. máj. 7. 21:09
 3/13 VBeata81 ***** válasza:
Ne vedd meg előre, 4. oltásig úgysem viheted sétálni. Gondolom kölyök lesz, szóval a lehető legkisebbet válaszd, és még lehet, hogy az is nagy lesz. Ebben az esetben cicahámot vegyél.
2012. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszod :)
2012. máj. 7. 21:25
 5/13 anonim ***** válasza:
A hámnak nincs sok értelme, neveléshez sem jó. Inkább nyakörv, Sokkal praktikusabb is. És nem elfelejteni, attól még hogy kicsi, ő is ugyanúgy kutya, és arra van szüksége, hogy kutyaként kezeljék. Sőt, terrier... :)
2012. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2012. máj. 8. 06:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg neki előre,mert lehet,hogy nem jó méretűt veszel ezért inkább majd amikor már megvan a kutya akkor elmész vele a fressnapfba és majd megveszed akkor.
2012. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :)
2012. máj. 8. 17:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Én mikor megvettem a yorkimat azt a tanácsot kaptam hogy amíg fejlődésben van ne nagyon rakjak rá hámot mert nem tesz jót a hátának. Mi is egészen 1 éves koráig nyakörvet használtunk. Azóta átváltottunk hámra mert egy felnőtt, engedelmes kutyának sokkal praktikusabb szerintem.

Amúgy meg semmiképpen ne vedd meg neki előre, az első hetekben úgysem sétálhat nagyon kint. Amikor megkapta az összes oltást menj be vele egy állatkereskedésben, ott az eladók biztos segíteni fognak kiválasztani a megfelelő nyakörvet :)

2012. máj. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :)
2012. máj. 9. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!