Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Ez így rendben van?

Segítség! Ez így rendben van?

Figyelt kérdés
Ma kapta meg a kiskutyánk, 6 hetesen az első oltását. Azóta csak bágyadtan ül,ami úgy tudom természetes, viszont remeg és torka szakadtából nyüszít ha hozzá ér vmi oda, ahova a szurit kapta. Persze lehet érzékeny a helye, de annyira nyüszít... Attól félek, hogy rossz helyre kapta a szurit, vagy nem tom, mi lehet a baj, de nem a doki adta be neki, hanem vmi csaj volt a dokinál és ketten tartották a rendelést. Nem lehet hogy elrontott vmit?
2013. márc. 19. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
ott romlott el a dolog, hogy hat hetesen nincs az anyjával és a testvéreivel...
2013. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs, de az anyjával van és a testvéreivel. És köszi, hogy a kérdésre válaszoltál.
2013. márc. 19. 21:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj holnapig, figyeld, hgy eszik-e, iszik-e rendesen! Holnapra valószínűleg kiheveri, ha nem akkor hívd fel a dokit! :)
2013. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Étvágya van, nemrég vacsizott. :) Várok holnapig, remélem nem lesz baj.
2013. márc. 19. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hiszti, valószínű pár nap alatt kiheveri.
2013. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eret, bármit érhetett a szúrás. Fáj neki a helye. ne foglalkozz a kicsivel a szokásosnál többet. Majd elmúlik.
2013. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán tényleg csak hiszti. De nem lehet, h esetleg belázasodott?

Nekem anno azt mondta az állat orvos, h egy algopirin negyedének a felét (vagyis 1/8-ot) lehet neki adni.

Nézted az orrát? Ha meleg és száraz akkor lehet lázas.

2013. márc. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, ma már nem volt sírás :)
2013. márc. 20. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!