Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha külföldön vásárolok husky-t...

Ha külföldön vásárolok husky-t azt kennelből való kölyköt? Nem eggyet hanem sokat pl:20 is akkor azt hogyan hozzam át mi kell hozzá hogy egy 6 hetes kölyköt áthozzak és itt éljen velem? De kennelből valót és csakis törzskönyveset?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen az anyjánál a helye. A legtöbb dolgot a tenyésztőnek kell intézni, hiszen ő van vele. Tenyésztő ismerősön sokszor küldi a kiskutyáit amerikai gazdákhoz. Vagy a gazdik jönnek a kiskutyáért, vagy repükőn küldi ki őket, de abban az esetben mindig nagyobbacskák a kutyák, olyan 3-4 hónaposak. Egy 6 hetes kiskutyát nem fognak neked repülőlre rakni.
2009. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hajó? Aúmúgy a bernáthegyimet is hat hetesen vettem
2009. szept. 16. 18:55
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tenyésztő 8-9 hetesen adja oda. Ez a kiskutya fejlődésében rengeteg idő. Persze biztos lehet hajó is, de gyorsabb (?) a repülő. Ha közelebbi ország akkor én személyesen mennék kocsival.
2009. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
kössz
2009. szept. 16. 18:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen te csak szaporítótól kapsz kölyköt, tenyésztőtől soha, pláne egyszerre többet. Főleg külföldön. Minden tenyésztő nagyon megnézi, hogy kinek ad el kölyköt, a magyarok is. Külföldön pedig (főleg nyugaton) olyan rossz hírünk van az eszméletlen sok kutyagyáros szaporító miatt, hogy sokat kell letenni az asztalra ahhoz (és nem pénzt!!), hogy hajlandóak legyenek veled szóba állni és a várólistára feltenni, hogy egy akármilyen minőségű kölyköt egyszer majd megkaphass. Hallottam már arról, hogy nyugati tenyésztő Kelet Európába nem is hajlandó kölyköt eladni, magyarral szóba sem állnak, úgyhogy kösd fel a felkötni valót, ha ragaszkodsz a külföldi kennelből származó kölyökhöz.
2009. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok ünnep rontó lenni, de jobb helyen messziről jött embernek nem adnak kutyát. Ha pedig tényleg 20-at akarsz venni, akkor joggal mondhatják,hogy ez nem kutyagyár. Szerintem ithhon is foglalkoznak elegen huskyval, nem érdemes külföldre menni érte. Kivéve ha tenyészteni akarod.
2009. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
Aki így indul neki annak nem adnak kutyát, az 1000%! Mindenki levágja, hogy kereskedni akarsz velük, különben minek kellene 20 kiskutya? Szeretem amikor mindenkit hülyének néznek....
2009. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

20 kutyát tényleg csak a szaporítótól vehetsz+6 hetest is. Ne akarj kereskedni velük, ők érző lények!

Ugye ez egy kamu kérdés, mert jó nagy hülyeség...

2009. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szánhúzás céljából kellenek
2009. szept. 17. 17:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolom te nem Magyarországon élsz (mert itt nálunk nemigen van sportolásra alkalmas hó...)
2009. szept. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!