Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyus? (lent kép)

Milyen fajta kutyus? (lent kép)

Figyelt kérdés

[link]


Annyira szép és imádni való kis feje van :) Pontosan ilyen kutyák szeretnék! Valaki megtudná mondani milyen fajta? Annyira nem értek hozzá. Talán golden retriever?


2013. márc. 20. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Golden esetleg Howawart


[link]

2013. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az első w szimpla v :D
2013. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy golden, de nem az alapján kéne kutyát választani, hogy kicsinek milyen édes.
2013. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez tuti golden előttem lévőnek igaza van ne a kép alapján válassz kutyát! :)
2013. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy választ, ahogy akar :D Szerintem mindenki olyan kutyát szeretne, ami tetszik neki, nem értem a felháborodást. Ha emellett a természete (kétlem), mérete vagy akármilyen egyéb tulajdonsága nem felelne meg neki, gondolom másik fajtát választana..
2013. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5ös! Ne gondold! Sajnos a legtöbb ember külső alapján választ kutyát, sokaknak eszükbe se jut, hogy megnőnek, nemhogy azt tudják, hogy milyen a jelleme az adott fajtának..
2013. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de ha azt sem tudja milyen fajta akkor a természetéről sem tudhat semmit
2013. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mátyás97 ***** válasza:
Ez egy teljesen fajtiszta Golden retriever!
2013. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Dede utánanéztem, mert sejtettem, hogy golden retriever :) Elolvastam róla amit kell és "beleszerettem" és igen akármennyire nem jó meg minden, de külsőre még jobban megfogott, mert nem tudom, ha ránézek jobb kedvem lesz, mert nagyon édes kis pofijuk van. És a jellemük is kedves, barátságos. Szóval engem meggyőztek ezek a kutyuk :))
2013. márc. 20. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!