Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez igaz lehet?...

Szerintetek ez igaz lehet? Kutya vásárlás?

Figyelt kérdés
Egy kis yorki kiskutyát szeretnénk a kisfiamnak.És nézegettem a neten és találtam..Írtam az illetőnek.És azt írta vissza,hogy Ausztriában van a kiskutya amiért nem kell fizetni,csak a szállításért ami 15 ezer ft. Ez bár nem sok,csak akkor kell fizetni mikor ide hozzák az állatot. nekem elégé furcsa.Vagy kamu lehet?
2013. márc. 20. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyes válaszolóknak: a szövegértés már érettségi követelmény. A kérdező NEM akart ezen spórolni, épp csak átlátott a szitán, és nem hagyja magát becsapni, azért tette fel a kérdést.
2013. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
véleményem szerint lehet hogy ez egy agyonszaporított, kizsigerelt kutya lesz , vagy pedig egy "selejtes" kutyus. bármelyik is legyen erre akkor jössz majd rá amikor megérkezik a kutya és általában ezeket a kutyusokat már csak sajnálatból is megtartják. de az is lehet hogy minden jónak fog tűnni és majd csak később fognak előjönni a mentális egészségügyi problémák. akárhogy is, egy valódi tenyésztő bizony megkéri a kutyájának az árát egyrészt a minőségért, másrészt pedig a belefektetett munkáért és pénzért is egyaránt. az hogy nem kér érte pénzt az egyértelmű jele annak hogy számára értéktelen a kutya. nah most ez semmiképp sem foglal magába egy egészséges, minőségi tenyészetű kölyökkutyát.
2013. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%

Ez teljesen biztos, hogy átverés, elhozzák a kiskutyát, tutibiztos, hogy valami beteges kis keverék lesz, amit természetesen már nem lesz szívetek visszautasítani. Kicsit gondolkozz, miért is adnak gyakorlatilag ingyen egy olyan kutyát, ami normális helyen nagyjából 100 ezertől kezdődik. Ja, mert se nem egészséges, se nem fajtatiszta, a kutya egy 50x50-es ketrecben nőtt fel, életében embert nem látva. De még az ilyen se adná ingyen, szóval még ettől is rosszabb lehet a helyzet, nagyon szabadulni akarnak tőle úgy tűnik.

Én semmiképp nem javaslom, hogy ilyen és ehhez hasonló helyekről vegyél kutyát, mert később nagyon meg fogod vele járni. A gyereknek sem tenne jót, ha az idegrendszeri problémás kutya megtámadná vagy pedig valami betegségben pár hónapos/éves korában kínok közt pusztulna el a kiskutyája. Sokkal jobban megéri leinformálható, normális tenyésztőtől törzskönyves kiskutyát venni, aki biztosan egészséges, fajtára jellemző viselkedésű és küllemű lesz, nem egy zsákbamacska.

2013. márc. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

EZ NEM ÁTVERÉS ! igenis van ilyen, mert van extra mini yorki is!

a szállítás pedig nem olcsó !

ha segíthetek bármiben !! tudod az ilyen kicsi kutyáknak speciális étrendre ,speciális termékekre van szüksége,az országon belül ,csupán 100 .-ft + szállítási költségért bárhová kiszállítok yorki búvárruhát, okos telefonhoz való yorkis tokot, speciális yorkik számára kikísérletezett sampont, balzsamot,szempillaspirált, önjáró nyakörvet,és automata kakis-zacskót.

a józan ész eszencia elfogyott, de ha kéred rendelhetek Tibetből !

persze a szállítási költsége magasabb ! de ez remélem nem gond:)

2013. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14: ez zseniális :o))
2013. márc. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!