Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?

Milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ami farkaskutya okos megvéd ha arra kerül a sor 40-kg-os kutya lesz felnőtt korára.Eddig a menhelyi kutyusokra gondoltam de azért írhattok egy-két fajtát :)
2013. márc. 21. 20:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Èn is a német juhászra vokdolok.

A szukàk kisebb termetűek és a menhely is televan német keverékekkel.

Esetleg dobberman. Nem az a tipikus nagytermetű kutya a külleme mègis kicsit "ijesztő".

Talán rotweiler keverék. Ha olyan fajtàkból van összerakva ami(k) kisebbek a rotinál, nem biztos hogy akkora lesz felnőttként. A roti vér miatt pedig benne van az örző védő ösztön.

Egyébként szerintem minden nagyobb termetű kutya képes megvédeni a gazdájàt. Azt olvastam, hogy a fekete színű kutyáktól jobban tartanak az emberek, így őket hamarabb altatják el.

Nem tudom már hol Taivanon talán (nem biztos hogy jól írom) a fekete kutyák rosszat jelentenek, ha fehér a mancsuk akkor pedig a halált. Szerintem ez kicsit sok de az tény hogy az embereket jobban megriasztja egy nagy fekete kutya.

Az ilyen fajtákkal viszont tudni kell bánni, jól gondold meg milyen fajta/keverèk kutyát veszel magadhoz.

2013. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!