Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyátok milyen volt kölyökk...

A kutyátok milyen volt kölyökként?

Figyelt kérdés
Fajtát és nemet is írjatok. Köszi :)
2013. márc. 22. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Hú egy tündér,tökéletes kiskutya volt ez komoly.

Igen gyorsan tanult,első héten már ült és pacsit adott akkor volt 8 hetes, imádott engem,mindig a közelembe volt,mindenkivel barátkozott,minden kutyát imádott, imádott játszani és könnyen lett szobatiszta.

Most annyi a különbség sok kutyával nem jön ki jól rossz élmények miatt,de nem bánt senkit csak figyelmeztet, többi az mai napig meg van a hatalmas ész és szeretet felém és minden embert imád és a labdaimádat is meg van,kitünő apportos:)

Palotapincsi keverék szuka.

2013. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

[link]



Ilyen cukorfalat volt. :) Nagyon szeretett/szeret játszani.Igényli a törődést,nagyon ragaszkodó típus.

Makacs,önfejű és nagyon jó házörző.

2013. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
"Személyiség" érdekel. :)
2013. márc. 22. 22:48
 4/8 anonim ***** válasza:

őszintén? az enyém egy geny@láda. egy domináns kis szenya aki folyamatosan próbára tett. sőt nem hiszitek el, de amíg be nem töltötte a felnőttkort, minden hónapban mikor betöltötte a következő hónapját (3.hó, 4.hó, 5.hó stb) egyetlen napra tiszta szenya volt egész nap. lépten nyomon alám tett amivel csak tudott. (akár a tinigyerek aki a szülinapján mindgyárt azt hiszi de nagy felnőtt lett mert eltelt még egy év) viszont ha sikeresen, korrekten és következetesen megfegyelmeztem, utánna mindig kezesbárány lett és csak hébe hóba voltak h.lyeségei, de azok is csak általánosak.

igaz, ha ezeket a kemény belefektetett melókat nem számolom akkor egy csudijó kutya volt már akkor is. de ezt csak és kizárólag a nagyon jó nevelésének köszönhetem, no meg persze a jó kutyasulinak ahol nagyon sok fontos dolgot megtanultam és megértettem hogy egy domináns kutyához elég "erős" legyek.

pitbull/kan

2013. márc. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, egy évesen fogadtam örökbe. Eleinte nem volt vele könnyű, most is kénytelen vagyok fegyelmezni időnként séta közben. De szeret, hizeleg, játszik, őrzi a házat rendesen, vagyis dolgozik. Most már két éves. Malinois keverék.
2013. márc. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz volt kicsinek mindent szétrágott és sokszor otthagyott séta közben amikor elengedtem, de könnyen tanult. Vizsla, kan
2013. márc. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyám imádta az embereket, minden kutyával játszot. Hamar szoba tiszta lett, egyedűl a szemetesből szedett ki dolgokat, és egyszer ellopott egy hagymás kenyeret amit utánna nem is evett meg. Most már 6éves és aki nem tetszik neki megugatja, kutyákra rámordul ha nem tetszik neki valami. De a családott imádja, nem tesz kárt semmiben. Csak a séta nehéz vele. Keverék szuka kutyus.
2013. márc. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is egy keverék szukám van. Nem nagyon lehet meghatározni milyen keverék, de a testalkata tacskós, a szőrzete terrieres - kiváló párosítás :D Meg vannak a saját elképzelései, így nem mindig az enyém szerint viselkedik, viszont így 1 éves korára már egészen összecsiszolódtunk. De a harc sosem ér véget :D


Kölyöknek végtelen aranyos volt... A szobatisztaság egész hamar ment neki, de még sokáig nem érdekelte, hogy hol van, ha nem vittem ki időben, a házba csinálta, pedig tisztában volt vele, hogy az ilyesmit kint kell intézni :) 1-2 hónapig tartott a harapdálós korszaka, már azt hittem sosem lesz vége :S Vége lett. A nyaldosásról azt hiszem sosem fog leszokni.

Imádom a kis hülyét :)

2013. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!