Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a vágatlan...

Mi a véleményetek a vágatlan fülű-farkú dobermannokról?

Figyelt kérdés
[link] php? Filename=a1_2013_3_23_ln9ok7v525. jpg

2013. márc. 23. 08:57
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

bocsánat, nem jó a link...


[link]

2013. márc. 23. 08:59
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
A füle tetszik, hogy lóg, de a farka nem.Az lehetne vágott.
2013. márc. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Így is tetszik, sokkal természetesebb. Ha csonkolva van, olyan gonosz feje van, ezért vannak az embereknek előítéleteik a fajtával szemben.
2013. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem olyan előnyös neki szerintem a meghagyott farok/fül. :/
2013. márc. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
szerintem sokkal jobb, aranyosabb feje van. Egyszer láttam élőben, nem is ismertem fel elsőre, de a többi ember sem. Nem kellett az autók között sétáltatni, mint általában, jött az utcán és nem kerülte ki mindenki 5 méterre, mert senki sem jött rá h dobi.
2013. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
nekem nem tetszik. Soha nem is fog.
2013. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

így nekem sem tetszik,lehet,hogy természetesebb,de valahogy ha vágva van a füle,farka jobb, szebb.

Aki meg nem akarja,hogy kerüljék a kutyáját nem olyan fajtát fog választani aminek a külseje félelmetesebb illetve nem fogja vágni a fülét,farkát nyilván.


Én örülnék ha kerülnék az emberek a kutyámat,mert idegesít,hogy minden második ember megakarja simogatni és nem csak gyerekek de fenőttek!! is megkérdezés nélkül nyúlkálnak a kutyámhoz,pedig az én kutyám nem szereti ha idegenek hirtelen felé nyúlnak! de ha meg megharap vkit én lennék a hibás..egy dobival(vágott fül,farok) nem lennének ilyen gondjaim szerintem :D

amúgy kistestű kutyám van :)

2013. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem bejön így :)
2013. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Nekem sose tetszett a dobermann, míg egyszer nem találkoztam eggyel, akinek meg van hagyva a füle, meg a farka. Úgy már nagyon tetszik, főleg barnában :)
2013. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

Rondák. A dobermann lényegébe a kinézete is hozzátartozik. És egy komoly őrző-védő kutya ne nézzen már úgy ki mint egy cukcsi keverék agár vagy erdélyi kopó.

A kedvenc fajtám, de ha csak ilyen dobermannok lesznek akkor inkább lemondok róla.

2013. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!