Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiállítók, mit tehetnék ilyen...

Kiállítók, mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Bevállaltam egy külföldi tenyésztőnek a szuka kutyáját hogy megszerzem vele a címeket itthon. 1 évig kell hordanom kiállításokra. A probléma csupán csak annyi, hogy az én szukám fiatal osztályos, az övé nyílt, és el kell ismernem sokkal szebb mint az enyém, de ha ő nincs ott akkor az enyém nyeri a fajtagyőztesi címet nagyátlagban. Hogy tudnám megoldani hogy az övé csak a címet kapja meg, és az enyém legyen a fajtagyőztes? Őt ez nem zavarja, neki csak a cím kell.
2013. márc. 23. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyan vezeted föl összevetésen egyszerre mindkettőt? :) Amúgy meg összevetésnél csúnyán állítod be és máris nem ő lesz a fajtagyőztes. De ez elég átlátszó és nem is biztos, hogy bejön. Igazán tisztességes módszer nincs rá. Mondjuk engem sohasem zavart, ha nem az én kutyám lett a fajtagyőztes.
2013. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában ilyenkor meg szokták beszélni, melyik kiállításra ki viszi a kutyáját.
2013. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem viszed be összevetésre, ennyi az egész, de azért ez elég meredek szerintem.
2013. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem muszáj bevinni? Más vezeti fel mindig sok kutyát viszek, csak ők ketten riválisai egymásnak, a többi nem, ők nem esélyesek.
2013. márc. 23. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért az is elég átlátszó, ha nem viszed be. Mondjuk egyszer meg lehet játszani, de azzal nem vagy kisegítve. Nem jellemző, hogy egy osztálygyőztes kutyával csak úgy eltűnnének a végső összevetés előtt, főleg nem következetesen minden kiállításon.
2013. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiállítás van bőven. Nem hiszem, hogy mindig, mindegyiken ott kell legyen mindkét kutya.
2013. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem kell bevinni összevetésbe, annyira nem ritka, hogy valaki nem megy vissza, csak szólni kell a ringtitkárnak, hogy ne hívogassa feleslegesen
2013. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a tiednek 3 cim kell a Junior championhoz, a felnőtt szukának pontosan nem tudom, csak ha munkavizsgára kötelezett fajta. Ha annyira szép a kutya, akkor pár kiállitás alatt simán meglehet a Champion cime, utána már minek vinni? Engem például sosem érdekelt a Fajtagyőztes, csak a szükséges győzlemek a cimhez. Vidd az egyikre a tiedet, másikra meg a másikat, és akkor meglsze minden:)
2013. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!