Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai akita (kan) és...

Amerikai akita (kan) és kaukázusi juhász-t (kan) lehet 1 udvaron tartani?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy amerikai akitát:P.Márvan 1 kaukázusi juhász kutyánk 1 éves. A családot nagyon szereti.De ő inkább papám kutyája. 1 udvarunk van és elkerített részen van a kau. Lehetne őket 1-ütt tartani?
2009. szept. 17. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleinte nagyon figyleni kell, hamar kialakulhat búnyó ilyen domináns fajtáknál. Én biztos nem merném megtenni.
2009. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanítást mindenképpen javasolnék, de akkor is el fogják dönteni, ki az erősebb. Rajtatok múlik, hogy ez mennyire durván történik meg. Nagyon kell figyelni rájuk, de minden megoldható. Volt már rá példa, hogy eldurvult az erőviszonyok eldöntése és az egyik kutya nem élte túl - ezért nagyon átgondoltan érdemes ehhez hozzákezdeni, bár míg az egyik kölyök addig nem lesz probléma szerintem.
2009. szept. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.


Ha mindenképp Amerikai Akitát akarsz venni, akkor inkább szukát. Így legalább kisebb az esélye a búnyónak.

2009. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Valószínűbb hogy inkább szuka lesz:)

Csak azt sajnálom hogy nagyon drágák:(:( és nem szeretnénk 50-60 ezerért venni kutyit:(

2009. szept. 18. 13:35
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha sajnálsz hat számjegyű összeget adni egy fajtatiszta kutyáért ( szerintem biztos van ennyi), akkor inkább fogadj örökbe egyet a menhelyről és ne álmodozz Amerikai Akitáról.
2009. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
6 számjegyű összeget rááldoznék...30 ezer körül szeretnék.De nem értem most minvagy felháborodva.1 ilyen kutya lenne az álmom de nem akarok 60 ezerért venni:(
2009. szept. 18. 15:51
 7/8 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Pedig a kutyának ára van, ezt kellene végre megérteni...

A menhelyeset megkaphatod olcsón( NEM INGYEN!!!).

Ha minőségi "puccos" fajtát akarsz akkor mélyen zsebbe kell nyúlnod!

2009. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nem ajánlanám mert a kaukázusi valószínüleg megölné az akitát szal nem ajánlatos :D
2010. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!