Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen etelt keszitsek a...

Milyen etelt keszitsek a kutyamnak Tacsko es falun lakunk ja es 2 eves?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Szia.Egy kutyának nem feltétlen kell csinálni ételt.Vegyél neki száraztápot vannak egészen kíváloak 1 kg 1200 ft.Benne van minden szükséges vitamin,és rá van írva életkor és testsúly alapján mennyi gramm kell belőlle egy kutyának egy napra.
2013. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hús, rizs, répa, főve, só,fűszermentesen.
2013. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Vagy főzz tésztát.az én kutyusaim nagyon szeretik :)
2013. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Mi a tacskónknak csirkefarhátat szoktunk adni sülve/főve/nyersen/pörköltbe.Ez mellett szoktunk venni konzervet,de azt nem nagyon kedveli.
2013. márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sippara ***** válasza:
Egy normálisabb száraztáp 420-450 Ft/kg (Brit Premiumot 430 környékén szoktam rendelni). Pörköltet meg nem adunk a kutyának, bár sokan keverik, az az állat, ami moslékot eszik, a D-I-SZ-N-Ó.
2013. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Nem értem mi a baj azzal,hogy a kutyám RENDES húst kap enni?

Mivel nem eszi meg a tápokat(bár milyen márkás is pl.:eukanoba),ezért mit adjak neki?Különben is nem tök mindegy,hogy mit adunk az ebnek?3000 évig szerinted mit ettek a kutyák?Maradék vagy azt,amit találtak.Különben fér re ne érts én nem akarlak kiosztani.

2013. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*maradékot
2013. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sippara ***** válasza:

Hagymában, zsírban és fél kiló fűszerben ázó húst nem neveznék - a kutya szempontjából - "rendes" húsnak. Egy szép farhátat, vagy marha-, vadhúst már igen.

A tápot nem "nem eszi meg", csak pontosan tisztában van vele, hogy bármit kaphat, ha elég ideig hisztizik - persze, hogy az agyonfűszerezettet választja, ahogy a három éves gyerek is gyorskaját enne, csak ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy jó is neki.

Hogy mit ettek eddig? Öööö... vadhúst? Egész pontosan vadon élő növényevő állatokat szőrrel, bőrrel, ínnal, gyomor- és béltartalommal együtt. Persze ha keresel nekem valami komoly tanulmányt, ami bebizonyítja, hogy évezredekig pörköltön meg tésztán éltek, meghajolok a véleményed előtt.

2013. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat a legtöbbje hasznos volt
2013. nov. 21. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!