Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kan vagy a szuka kutya...

A kan vagy a szuka kutya jobb? Miért?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
'Hivatalosan' egyik sem jobb. Személyesen mindenki mást szeret. Én szukapárti vagyok, 3 szukám van, ha tehetem szerintem nem is lesz soha kankutyám. Valahogy amikor elkezdtem járkálni a kutyáimmal mindenfelé, mindig minden kan meg akarta d*gni őket, és így belémivódott, hogy a kanoknak mindig csak azon jár az eszük, és nem én vagyok a legfontosabb nekik. Valószínűleg ez nem igaz teljesen, de nekem így jó.
2013. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is csak szukáim voltak eddig. Én azokat jobban bírom. Általában a szukák szelídebbek, könnyebben lehet őket kezelni. De a kanok ellen sincs kifogásom ;) Ezt ki kell tapasztalni :D
2013. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Semelyik sem jobb a másiknál, bárki bármit mond! Gazdától függ minden.
2013. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem eddig szukáim voltak, most is két szuka kutyám van, plusz egy kan, ami szegről-végről számít az enyémnek. Jó fej kiskutya! Szerintem mindegy milyen
2013. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt szukám is és kanom is. Nekem a kanok jobban bejönnek, mert sokkalbújósabbak
2013. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 4 szukám és 2 kanom van... én a kanokat jobban szeretem, hozzám jobban illenek. De minden kutyámnak teljesen eltérő személyisége van (szerintem teljesen véletlen, hogy a kanjaim jobb fejek) úgy, hogy kan-szuka nem lehet eldönteni. Pl nálam a szukák nagyon dominánsak, és vérre menően tudnak egymással balhézni, a pasik bár kakaskodnak de konfliktus kerülőbbek, hagyják a szukákat is dominálni, és annak ellenére, hogy fedezőkanok mégis teljesen kontrollálhatók, nem mennek a szukák után, ha tüzelési időszak van sincs balhé
2013. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be. Az egyik kutyasulis okatatóm csak szukákat tart, mert simulékonyabbak. Én meg pont a kanokat szeretem, h "keményebbek" :) Kinek mi :)
2013. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a nemtől függ, hogy milyen kemények.
2013. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nevelés kérdése az egész.

Úgy tudom, aki kant választ nagyobb fába vágja a fejszét.

Volt/van szukánk is kanunk is, nem sok eltérés van köztük. A szukáink "erősek és kemények" a kan hát...lusta disznó.:)

Egyáltalán nem függ semmi a kutya nemétől. Lehet domináns szuka, kezesbárány kan, hisztis kan, "kemény" szuka.

Nemtől függetle a személyiségük.

2013. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
4 hónaposan ivartalanítás és teljesen eltűnik még az a kis különbség is a természetükből.
2013. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!