Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolognese kiskutyámnak kellene...

Bolognese kiskutyámnak kellene ruha! Szabás mintát küldeni?

Figyelt kérdés
Bolognese kiskutyámnak kell egy ruha:)

2013. márc. 26. 14:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha szabásmintát keres, miért nem arra jön a válasz? Miért kell rögtön kioktatni a kérdést feltevőt? Nem készen szeretne venni, hanem varrni szeretne. Ennyi. Mi ebben a baj? És abban mi a baj, hogy megkérdezi, hogy valaki nem tud-e jó szabásmintát? Nem azt kérdezte, hogy honnan szerezhetne kutyaruhát... Miért kell kioktatni, hogy találja fel magát, meg meg olyan egyszerű, hogy bemegy a boltba...?
2013. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert aki segített, ötletet adott azt meg lehurrogta.:D
2013. ápr. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem. Aki segített az nem hurrogta le. Csa
2013. ápr. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha töltőre van téve a telefon, megbolondul, elküldte a választ mielőtt befejeztem volna.

Szóval aki segít, az nem hurrogta le. De aki olyan kioktató megjegyzés mellett, hogy "találd fel magad!" boltot és vaterát említ vagy, hogy varrathathat is az nem igazán segítség a kérésre. Mivel nem az volt a kérdése, hogy hol szerezhetne kutyaruhát. Valószínűleg, ha venni akarna, akkor ezeket magától is tudná. Viszont nem biztos, hogy könnyű szabásmintára rábukkanni a neten, abban kért volna segítséget. Furcsa, hogy ennyi ártatlan kérdésre, ennyi kioktató válasz érkezik...

2013. ápr. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszi hogy mellém állsz!Szerintem is akkor azt írtam volna kis hogy szabásmintát akarok venni!!De nem azt irtam és magamtól is rájöttem hogy a vateráror is lehet rendelni!!

De ezt nem értem az minek ír hogy vegyél a boltba meg hogy találjam fel magam!!Nem tudom kivolt ez De drágaságom feltaláltam magam mert ÉN szeretném VARRNI!!

hogy ennyit erről!!

2013. ápr. 5. 15:13
 16/16 anonim válasza:

mondjuk ezek kész ruhák, de nagyon jó cuccok vannak itt:

[link]

2013. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!