Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kapjam el a kóbor kutyát?

Hogyan kapjam el a kóbor kutyát?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta látok egy vékony, szuka kutyust az utcán. Mindig amikor megetetem, akkor megnyal, szelíd, de annyira fél, hogy a legkisebb mozdulattól összerándul vagy elfut.

Hogyan fogjam meg?

A másik meg, hogy amióta ismerem lógnak a csecsei és nem tudom, hogy szoptat-e vagy eleve ilyen. Mert nem szeretném úgy hazahozni, hogy elviszem őt a kölykeitől (ha vannak).

A kóbor kutyák visszajárnak a kölykeikhez szoptatni? Önzőség lenne befogadni? Nem tudom, mit tegyek, félek, hogy vannak kölykei!



2013. márc. 26. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal pórázt és kaját. Ha oda jött akkor tedd rá és vidd. A kóbor ebek természetesen visszajárnak szoptatni. Kövesd a kutyát hogy hava megy és ha nincs kölyke vidd haza. Ha vannak akkor a kölykökkel együtt persze csak megteheted hogy kölykökkel együtt vidd haza.
2013. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok :) Küldtem üzit is :D
2013. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon finom, nagyon lassó mozdulattal nyúlj felé, és a pórázt rakd át a fején átfűzve, úgy hogy a fogón átfűzod a csatos részt, majd azon vezeted. Remélem, érted, képet sajnos nem találtam. Ne akarj egyből rárabolni, először csak simogatni próbáld nagyon finoman, nagyon lassan. Sok sikert!
2013. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :) Ment a zöld pacsi :)
2013. márc. 28. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Sikerült az akció? Hogy van a kutya?
2013. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma nem láttam őt...Szerintem már csak jövőhéten tudom becserkészni. Sajnos nem mindig látom! :( Mindig máshol csatangol...
2013. márc. 28. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
a végeredményre szerintem sokan kíváncsiak, köztük én is:)
2013. ápr. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta nem láttam őt...Az volt az utolsó nap, amikor kiírtam ezt a kérdést...köszönöm érdeklődéseteket... :'(
2013. ápr. 10. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!