Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hozzam rendbe? Annyira...

Hogy hozzam rendbe? Annyira elkeserít.

Figyelt kérdés

Van egy édesdrága magyar vizslám. Még a 11. szülinapomra kaptam, azóta eltelt 4 év... Én nem foglalkoztam vele szinte sosem. Lusta voltam hozzá. Mindig amikor jövök haza suliból hozza nekem a rongyot, örül ugrál nekem. Én rákiabálok hogy hagyálmár és bejövök...de nem tudom miért csinálom ezt. Bárki rákiabál, vagy megilyeszti én nekimegyek a személynek. Egyszer kizárták véletlenül, sírva szaladtam ki hogy behívjam. (köztudott hogy fél a kapun kívül). Annyira szeretem. Ezen a nyáron eldöntöttem, hogy fogok vele sokat foglalkozni. Sajnos olyan helyen lakok, ahol nem lehet kivinni sétáltatni, mert a cigánykutyák rárohannak. Fél a pórázon is..majd olyat fogok venni neki ami aza hámos talán, vagy minek nevezik.

Közös programokat tudtok nekem mondani vele? Miket vegyek neki?


-egyedüli kutyus, fél a víztől és pórázon

-mindig ugrál, és nem hallgat semmire csak a nevére...



2013. márc. 26. 18:43
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Kihagytam, hogy gondoltam arra hogy amikor horgászni mennénk papóval kivisszük. De én annyira féltem hogy attól tartok, hogy megzavarnám a drágámat :(

Amikor állatorvosi oltásra vittük, ölbe vittem be, mert féltettem a többi kutyától.... állandóan rákiabálok, hogy gyere ide, és lefogom, ha veszélyben érzem :/

2013. márc. 26. 18:46
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Még csak március van, hogyhogy csak nyáron fogsz vele foglalkozni? És utána? Inkább keressetek neki végre egy normális, felelős gazdát, aki nem kerti dísznek fogja használni az amúgy lakásba való kutyát!
2013. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

ezt hosszú lenne leírni..

Cesar Milan könyve!!

illetve falkavezérségre keress rá,jobbnál jobb oldalakat kiad..


én 7 évesen változtattam meg a kutyámat Cesar Milan módszerei alapján szóval nagyon ajánlom! :)

2013. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 sippara ***** válasza:
90%
Keress neki másik gazdát, vagy vidd suliba. Négy év alatt sikerült úgy elb@sznod, hogy ezzel te egyedül már ha akarnál se tudnál mit kezdeni.
2013. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

18:47-es vagyok..

ne úgy értsd,hogy 7 évig nem foglalkoztam vele..mert foglalkoztam csak rosszul csináltam mindent így hiába volt a sok foglalkozás konkrétan félre neveltem :/


amúgy elkezdheted már hétvégén is vele a foglalkozást ne várj nyárig!! csak olvass utána a dolgoknak!

2013. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát...mindig kéne vele foglalkozni nem csak nyáron -.- Am meg ne féltsd ennyire ő tudja mikor van veszélyben Ez egy kutya nem egy fél éves kisbaba. Legyél merészebb nem kell mindig a rosszra gondolni. Hanyagold az ok nélküli kiabálást is...szegényke csak szeret téged. Ha ez nem megy akkor keress egy JÓ gazdát neki és magadnak meg egy nagy plüss kutyát vegyél ;)
2013. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Kint tartod a vizslát? csak gratulálni tudok. Ráüvöltesz, mert örülni mer neked??? hát milyen ember vagy te.????
2013. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%
Teljesen igaza van a kérdezőnek egy vizsla nem szobába való!
2013. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Te a szeretetet összekevered az önzőséggel....
2013. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Jó rendben, erre az oldalra sem érdemes írni. Nem azt kérdeztem hogy milyen gazdája voltam, mer tudom hogy szar!

Épp ez hogy jobb akarok lenni.

Szánalmasak vagytok, hogy nem értitek a kérdésem lényegét!!

ismétlem? KÖZÖS PROGRAM VELE? MIKET VEGYEK NEKI???

2013. márc. 26. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!