Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Orijen-BARF vegyesen?

Orijen-BARF vegyesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha Orijen 6Fish-t kap reggel, este pedig kevés nyers husit csontos hússal (az is féladag), plusz kis zöldséget-gyümölcsöt pépesítve, nem fogja megterhelni a gyomrát? Vagy nem lesz beltartalom szempontjából sok?


Régen 6Fish-t evett, de áttértünk BARFRA, viszont mindig van itthon egy zsák táp (Brit), így azt is kap elétve, tehát ez a vegyes etetés nem új számára. Viszont a halas Orijentől volt tápok közül eddig a legszebb, legizmosabb, de azért nem azt tartok itthon, hanem Britet, mert az árkülönbözetből jobb minőségű nyers húst tudok beszerezni. Most viszont nyakunkon a világkiállítás, és azt szeretném, ha a létező legjobb formáját hozná.


Az Orijen-BARF kombó mellé lazacolajat+Olewo sárgarépa granulátomot adnék naponta-kétnaponta, más kiegészítőket most sem kap.


Köszi a segítséget! :)



2013. márc. 26. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges naponta 2 féle etetési módszert használni.A hús és a táp felszívódási ideje teljesen más. Ráadásul a tápok csak akkor hozzák a jellemző hatásukat, ha csak azzal etetsz. Ha megfelelő a kutya formája a táptól, várd meg a kiállítást és utána kezd a kaja váltáshoz.
2013. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. énis úgy etettem ahogyan te :) Csak nekem RC volt, meg darált egyszerü hús. Nem Barf.... Ebben az van, hogy bár a kutyámnak semmi baja nemvolt....úgy adtam neki, hogy granuláttal kevertem a húst, de csak egyszer naponta :) Tehát az a belekkel valamit csinálhat, mert a granulátot később emészti meg, a húst rögtön, és mire már te adod neki a húst, neki még a granulát a szervezetében van :) énis most térek rá a Barfra teljesen, kíváncsi vagyok, és szeretném, ha a kutyám jól érezné magát :) Tehát amúgy nembaj ha így etetel.....de azért ha félted a kutyusodat, mint énis, hogy nemakarok kockáztatni....inkább csak egyell etesd....Vagy még egy lehetőség.... adj neki 4 napig granulátot tisztán, semmi húsok, max konzervel...... és 3 napig de egymás után pedig színtiszta húst, semmi granulát. Igy a granulát lesz granulát, a hús pedig hús, és nem keverve :)
2013. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!