Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyakorv vagy cseppek?

Nyakorv vagy cseppek?

Figyelt kérdés
Milyen kullancs elleni modszert ajanlotok?

#vgrvec
2013. márc. 27. 08:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attol fugg milyen fajta a kutya. A doki nekunk hosszuszorure pl b. Collie cseppet javasolt. Frontlinet ne!!! Csak olyat amit csak

allatpatikaban lehet kapni!!!

2013. márc. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Advantix, advocate, az utolsó paraziták ellen is véd, igaz cska 1 hónap a hatóideje. Mindegyik spot-on vízálló, mert olajos alapú. A nyakövek sajnos nem érnek annyit. Én még azt szoktam, hogy feloldok 1 ampulla neostomosant, és a séta előtt közvetlenül rápermetezem a kutyára, vigyázva a szemére. Nekünk 2 év alatt 1 kullancsunk volt, pedig minden héten járunk erdőbe.
2013. márc. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak használjon :)

Mi használtunk nyakörvet is, cseppet is, most szájon át adandó vegyszermentes cseppet kap.

2013. márc. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem a nyakörv jobban bejön. A csepp és a nyakörv nálunk ugyanolyan árban van, és valahogy nem mindegy h fél évente, vagy havonta kell 6ezret tenni a kutyára :D


Alexandra! Néztem fészen azt a cseppet, láttam h írtál oda is. Eddig beválik? (monjduk most pont nem nagyon van kullancs :D)

2013. márc. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen :D

És sajnos vannak kullancsok :(

December közepén is mászott egy Joeyn, ezért már azóta használjuk, nem volt gond azóta :)

2013. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

:O :O azta! nálunk még nincsenek, hála :)

Szóval akkor jó. Gondolkoztam már rajta, de kicsit tartok tőle :D Nem olcsó annyira h ha nem válik be, csak úgy kivágjam az ablakon :D

2013. márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Vizslára frontlinet használok és soha nem volt bolhás, kullancs is egyszer volt benne (kora tavasszal amikor már gyengült a hatása).
2013. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mákotok van akkor :)

Egy fb-os csoportban is láttam, h az egyik ismerősöm kutyáját múlt héten babéziával kezelték (Pápa környéke) + itt is babéziás tünetekről írt vki múlt héten és ki is derült a dokijuknál, h bizony az :(

Vigyázzatok nagyon!

2013. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A nyakörvre az volt ráírva hogy gyerekre veszélyes és hogy nem szabad a fejét simogatni csak kesztyűben,így cseppeket vettünk hatott de drága volt:-S
2013. márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2013. márc. 27. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!