Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasznal valaki ilyen kullancs/...

Hasznal valaki ilyen kullancs/bolha elleni nyakorvet?

Figyelt kérdés

Most lattam es kivancsi vagyok,hogy mennyire jo.


[link]


Esetleg melyik nyakorv van meg ilyen arban,ami jo is?

kb 18 lej=1214 Ft



2012. jún. 4. 21:32
 1/9 meloka91 válasza:
en 5 eve vettem neki egy ilyesmi nyakorvet.. ugyanez volt a funkcioja, a lenyeg h elkezdett tole kohogni. en nem ajanlom, foleg hogy ez az ar amit irsz eleg olcso. vszinu nem is lenne jo.. ha kutyara koltesz akk 3000 felett nezgelodj sztm
2012. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én boxeremnek most Duoband nyakörvet vettem, 7-800 ft-ért már lehet kapni. 4 hónapig hatásos a kullancsok és a bolhák ellen. Nekünk eddig bejött, nem találtam még benne kullancsot.
2012. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Az a baj,hogy en Kolozsvaron lakok es itt nincs olyan amilyent az utolso irt(bocsi de nem tudom a nevet Duaband?).

Es nem tudok dragat venni neki,mivel sajat penzembol kell vegyek,de keves van,mert mar elkoltottem(az allataimra,kutya,macska).

2012. jún. 5. 16:31
 4/9 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg a Beaphar az jobb??


[link]

2012. jún. 9. 08:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Kiltixet vegyél az a legmegbízhatóbb én úgy vélem, mi mindig azt használunk az 7 hónapig hatásos, nekünk 5ezer forint volt a Goldenemnek :)
2012. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A Kiltix az dragabb,a szuleim nem akarnak es amugy is,nem lattam olyant az uzletekben.
2012. jún. 10. 08:49
 7/9 anonim válasza:
Én is vettem a kutyámnak, nekem nagyon nem jött be, a kullancsok nagyon jönnek rá, viszont nem bolhás. Nem költöttem rá sokat... 6-700 Ft-ot, Inkább a cseppet ajánlom, szerintem praktikusabb és hatásosabb is!
2012. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ennyiért nem kapsz jót.
2012. jún. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem muszaj olyan olcso legyen,de 5 ezer forintot nem adok ki egy nyakorver
2012. jún. 17. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!