Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor fedeztessem az Amerikai...

Mikor fedeztessem az Amerikai staffordshire terrier kutyámat?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi h. az első fedeztetésnél mennyire nyúlik meg a hasa. Nem akarom elcsúnyítani... ezért nem is fogom sűrűn fedeztetni egy vagy két fialtatást szeretnék.

most 9 hónapos a kutya és megoszlik a vélemény h. az elsőt ki kell hagyni és 2.-ra kell. Valaki azt mondja h. rögtön elsőre fedeztessem mert azután még fejlődik a kutya és nem látszik rajta.. Szerintetek 1. 2. vagy 3. vagy hányadikra fedeztessem?


2013. márc. 19. 15:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább semmikor csak ha nem törzskönyves, szűrt, tenyésszemlés többszzörös díjnyertes a kutyád
2013. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Jajj...
2013. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Sehányadikra,épp elég idegroncs szűretlen kutya van magyarországon,nem kell több köszönjük!
2013. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
"Valaki azt mondja h. rögtön elsőre fedeztessem mert azután még fejlődik a kutya és nem látszik rajta.." Ilyen baromságot maximum a szaporító haverjaid mondanak, más biztos nem.
2013. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
36%
Legalább a harmadikat várd meg.Hagyd a kutyád rendesen kifejlődni.Az első tüzelésnél ha fedeztetnéd,a kicsik nem valószínű hogy megmaradnak,a szuka meg csüngvenőtt lesz.
2013. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tüzelés , hogy hanyadikra tök baromság...

Normális ember nem fog egy 9 hónapos kölyköt befedeztetni!

Én pl. fedeztettem már kistestű kutyát 1 tüzelésnél ( 19 hónaposan tüzelt előszőr ) DE a kutya akkor már HJCH és SzerbJCH, SzerbCH, és elkezdtük a HCH-is és tenyészszemlével rendelkezett!

Kis/közepes testű kutyáknál 14 hónapos kor alatt nem szokás fedeztetni, de ez a Meoe honlapján is fent van!

2013. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod,hogy egy ilyen tudatlan szaporítójelöltet érdekel a MEOE?

Meg az,hogy mi lesz a kölykökkel?

Előre hallom a kötelező standard szöveget:mindre van már most jelentkező.Ja és a rokonságból meg a baráti körből is mindenki akar majd kölyköt.Minden ostobaságból szaporítani akaró ezt szajkózza,ehhez képest tele vannak a gyepik staffordokkal és pitekkel.Gyönyörű,egészséges stafikat ölnek meg pl.a héten 2 vidéki gyepin is azért,mert senkinek sem kellenek.

2013. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
28%

15:59-es vagyok

ja még az elfelejtettem ,hogy az, hogy a kutyának mennyire nyúlik és megy vissza a hasa ne csak a kutyán múlik Ha nem hagyod a kölyköket állandóan a mamán lógni és kenegeted a cicijeit, ha már nem szopnak folyamatosan mozgatod és úsztatod akkor nagyon szépen helyreáll. Nekem pl 1 kutyámról sem mondod meg, hogy voltak e kölykei vagy sem! Sőt voltam olyan kiállításon, hogy mondta a bíró, hogy kicsit lazább a háta és meg mondtam neki, hogy 4 hetes kölykei vannak. Erre azt mondta, hogy ennek a kutyának nem létezik, hogy kölykei vannak:-) Igaz hosszabb szőrű és a cicijeit nem látta a bíró, hogy kicsit lógnak még de kondiban és mozgásban vertük a ch kant :-)))

2013. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne fedeztesd. Van elég kutya a földön, nem fognak kihalni egy jó darabig. Nem véletlenül vannak olyan emberek, akiknek ez a foglalkozásuk.

Minek szeretnéd egyáltalán, hogy vemhes legyen a kutyát? Nem kis munka amúgy sem, sok időt és gondozást igényel... sokkal sokkal többet, mint egy kutya nevelése. És nem vagy hozzáértő, nem volna jó a kiskutyáknak, és a te kutyádnak sem.

2013. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Értelmes választ köszönöm...

Annyira bírom h. ha valaki már egy fedeztetésről ír rögtön jön az ugatás h. idegroncs kutyák vannak meg minden... én szeretném tovább vinni ezt a vonalat ami most van nekem és azért kérdeztem nem pedig venni a kutyát ha már lehet akkor miért ne lehetne a saját kutyám egyik kölyke az amit meg akarok tartani...

igen vannak a tenyésztők akik 30-50 ezer forintokért adnak egy kutyát... elég volt egyszer kiadni ezt a pénzt és mivel már megtehetem h. a kutyámtól legyen egy másik kutyám akkor mit kell beleugatni!!!

2013. márc. 19. 16:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!