Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A három hónapos németjuhászom...

Tomi 76 kérdése:

A három hónapos németjuhászom lehúzta a kisfiam kezéről (6 éves) a pamut kesztyűt és megette. Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ez három napja történt. Állatorvos javaslatára adtam neki parafin olajat de még nem jött ki belőle. A kutyus nem rosszkedvű van széklete is és azóta is eszik rendesen. Lehet hogy a gyomra képes felbontani a pamutot?
2013. márc. 27. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:

meg biztosan nem emészti, jobb esetben kijön belőle hátul és nem okoz elzáródást.

az én kutyám ennyi idősen egy fél pár bébizoknit evett meg, de másnap szerencsére kihányta.

nagyon figyelj rá oda, ha látod, hogy kezd levert lenni, az rosszat jelent.

2013. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Figyeljétek folyamatosan a kutyát!!!!! A székletét alaposan szét kell túrni, bár nálunk az ilyen idegentestek másnap kijöttek. Az állatorvos megvizsgálta a kutyát? Érdemes lenne egy röntgent is csináltatni. Hányt azóta a kutyus? Láz? Hastáji nyomásérzékeny fájdalma van?
2013. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kutyuson nem vettem észre semmi változást! Ugyan úgy játszik eszik iszik. Nem hányt eddig. A dokival eddig csak telefonon beszéltem. Azt hiszem hogy a biztonság kedvéért elviszem egy ultrahangra.
2013. márc. 27. 21:02
 4/7 anonim ***** válasza:
meglett a kesztyű?
2013. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kesztyűt két nappal ezelőtt kihányta a kutyus! Már kezdtem azt hinni hogy meg sem ette mert nem volt semmi baja, legalábbis nem látszott rajta. Szerencsére kijött belőle!
2013. ápr. 5. 18:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és mind ez 10 nap után!
2013. ápr. 5. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:

hála Istennek!

hú a 10 nap azért elég sok.

én a biztonság kedvéért azért megnézetném a gyomrát, nem-e okozott valami elváltozást a kesztyű.

de a lényeg, hogy kijött!

:)

2013. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!