Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jhajj. Sose volt még ilyen...

Jhajj. Sose volt még ilyen beteg a kutyám, valakinél volt hasonló gond? Mikor lett újra a régi?

Figyelt kérdés

Ma hazértem az egész lakás szó szerint, a hálótól az előszobán át a nappaliig minden hányás és hasmenés volt. Bosszankodtam eleget persze,de már volt hasonló ilyen gondoltam biztos valami vírus de most kiürült aztán jobban lesz. Hát levittem még 5x ment a hasa,egész nap hány, és semmi nem érdekli.

Mivel hó vége van,meg húsvét is lesz semmi pénzem nincs szinte,így vettem neki széntablettát meg norma flore-t meg egy labdát mert az a mindene hátha felvidítja.

Labda nem érdekelte,beadtam a gyógyszereket neki,hasmenés megszűnt de folyamatosan este 6ig öklendezett,hányt, menni se bírt már,felkaptam ölembe be,taxi,orvosi rendelő.

Csináltak röntgent,kapott egy hányáscsillapító vénás injekciót, egy görcsoldót meg egy fájdalomcsillapító szurit. Röntgenen semmi kül nem látszott egy kis gyulladás,láza nincs,meg széklet látszódott csak.

Hazaértem türelmetlenül vártam a jobbulást,de csak fekszik,az is rossz neki mert hányingere van,felül öklendezik,böfög,visszafekszik és látom hogy szenved.

Mivel nem evett semmi olyat csak a szokásost,semmit nem nyalt fel,kullancs elleni szert se kapott fogalmam sincs mi lehet vele,orvos se tudja így persze lehet fertőzés azt mondta.

Ott hagytam 10 ezer ft-ot,holnap is vissza kéne vinnem,éjszakai ügyelet is van,de megszakad a szívem.

Valakinél ha volt hasonló kérem írja le nála miért volt és mikor lett jobban mert ezt nem bírom nézni ahogy szenved:( Mikor kapom vissza az életerős,játékos kutyámat és mi dönthette le így a lábáról? :(



2013. márc. 27. 20:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Tegnaphoz képest sokkal jobban van hála a jó égnek. Pedig tegnap éjjel már minden megfordult a fejembe,még attól is féltem hogy elveszítem őt. Feküdtem le aludni 1 körül akkor se csóvált mikor beszéltem hozzá,átöleltem csak szenvedést láttam az arcán..

Ma reggel már jött oda közénk,elterült,párom simogatta,aztán ráfeküdt a nyakamra és egy hatalmasat beleböfögött a fülembe:) Hát jó ébresztő volt :D

Aztán lementünk sétálni,már sokkal de sokkal jobb minden érdekelte,szaglászott 5x,6x pisilt az első nagyon sok volt,mikor feljöttünk érdekelte a labda is igaz csak 5 percig aztán lefeküdt aludni vissza.

Most is alszik,még bágyadt,gyenge hát persze semmi nincs benne most,tegnapelőtt evett utoljára.

Háztartási keksz szuper ötlet ma csak azt fogok neki adni,meg figyelgetem mindenképp hogysmint alakul az állapota.

Az biztos hogy tegnaphoz képest 160 fokos fordulat,2 x még böfögött igaz, meg még erőre kell kapnia:)

Ha rosszul lesz azonnal viszem orvoshoz,de most nem engedhetem meg magamnak sajnos a taxit meg a vizsgálat árát pluszban.

Vagy ti visszavinnétek úgy hogy jobban van,de nincs pénzetek már a hó végén? Ezen is vacilálok és aggodalmaskodok, de legalább tudom hogy meg fog gyógyulni,erre vártam a javulásra:)

Köszönöm mindenkinek!!

2013. márc. 28. 11:27
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem hívd fel a dokit és mond el neki, hogy milyen állapotban van jelenleg, és kérd ki a véleményét, hogy visszamenjetek-e, vagy mostmár minden rendben lesz.
2013. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Most már teljesen jól van,néha kicsit bágyadt de hát persze le van még azért gyengülve,de már játszott is sétánál is jól volt,nagyon örülök.

Előbb beszéltem dokival,mondta csak antibiotikum miatt kellett volna visszamennünk mert nem tudta kideríteni a pontos okát a betegségnek,ha holnap rosszul lenne menjünk vissza.

Nagyon szorítok hogy most már semmi ne legyen,elég volt az aggodalomból :)

2013. márc. 28. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!