Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megnevelni fél...

Hogyan tudnám megnevelni fél éves kiskutyámat?

Figyelt kérdés
Golden retriever-magyar vizsla keverék kiskutyám fél éves,de sajnos nem tudjuk megnevelni. Kiszökik a kapun,ugrál és harapdál. Nem rosszból teszi,sosem erősen harap,de ha kimegyünk hozzá,egyből ezt csinálja. Próbáltuk jutalmazással, egyszer kétszer rácsaptam a fenekére,de bántani nem akarom,utána mindig meg is sajnáltam és úgy gondolom, hogy ez nem megoldás. Mi a megoldás az ugrálásra és harapdálásra? Bár fél éves,már igen nagy testű, könnyen fellök engem is, amit én elviselek,de ha vendégek jönnek, akkor muszáj lefogni, hogy őket ne ugrálja össze. Tudnátok segíteni, hogyan tudnám megnevelni őt, és leszoktatni az ugrálásról, harapdálásról? Előre is köszönöm!( A kutya kisfiú.)

2013. márc. 28. 11:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jártál már vidéken? Ahol a kutya kint lakik, és mégis normális? Képzeld nagyokos, hogy leszokott a rossz tulajdonságokról, jól viselkedik és semmiben nem szenvedett kárt. Jobban érzi magát kint,ahol azt csinálhat, amit akar :)
2013. ápr. 23. 20:49
 12/12 sippara ***** válasza:
...meg amit tud... azaz nagyjából semmit. mászkálhat a-ból b-be a kertben, amiben már vakon is elközlekedne.
2014. máj. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!