Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek nincs elegetek az...

Nektek nincs elegetek az olyan emberekből, akik így szeretnének kutyát?

Figyelt kérdés
Egy másik témában olvastam egy kérdés, hogy az illető talált egy yorki keveréket és szeretné magához venni, de van macskája és a párja nem akarja, emellett ha hideg van nem vinné le, lenne neki alom fent.
2013. márc. 28. 14:17
 1/5 A kérdező kommentje:
2013. márc. 28. 14:17
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Nézd mindenki másért tart kutyát. Én séta partnert szerettem volna ezért kihoztam egy tacsi keveréket az Illatos úti menhelyről. Valaki egyedül él és kell egy társ... Egy yorkinak nincs olyan igénye hogy minden nap levigyék sétálni. De azért le kell vinni, de ha rossz idő van egyszer egyszer alomba is pisilhet. Meg ö egy kistestű kutya, szoktak nekik almot biztosítani, dolguk elvégzéséhez...
2013. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni, míg az embereknek jogaik vannak. Viszont sokan elfeledkeznek a kötelességeikről. Joguk van kutyát tartani, csak kötelességük lenne kutyaként bánni vele. 22 évesen lehetne több esze a leányzónak, de nincs.
2013. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Táskadísznek szeretné, mert "az olyan trendi"?

De itt élő, eleven lényről van szó, szerezzen be az ilyen gazdijelölt plüsskutyát.

2013. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sippara ***** válasza:
100%
A macskát sem látom problémának (nálunk jelenleg két cica egy kutya a felállás), az alom viszont iszonyúan felháborít. Meg a pelenka... de az már tényleg mindennek a teteje, vagyis inkább az alja. Nem értem, hogy hogyan kényszeríthet valaki egy kutyát arra, hogy a saját életterében sz@rjon. Néha eszembe jut, hogy ezek az emberek a gyereküket is alomra szoktatnák, hogy ne kelljen kikísérni a wc-ig? Lustaság, nemtörődömség, felelőtlenség és - a kutyával szemben - tiszteletlenség a köbön.
2013. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!