Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhászt lehet panelban...

Németjuhászt lehet panelban tartani?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 14:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
és mégvalami a kutya munkavonalú lenne,tudom hogy a munkavonalasak mégtöbb foglalkozást igényelnek,de én showkutyát nem szeretnék
2013. márc. 28. 16:30
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy van-e kapacitásod eljárni valami tisztességes Örző-védő foglalkozásra, amihez azért ugye kell egy alapengedelmességi vizsga is. Mert egy munkakutyának pláne nagyon kell az ösztönkifáradás is, nem elég bohóckodni. Biztos láttál már olyan németjuhászokat, akik ultrahangon síponak mániásan amíg nem kapnak labdát. Na nekik nincs meg a rendszeres ösztönkifárasztásuk, és széthajtja őket az ösztön belülről.
2013. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Csibészelés Öv nem gond van a közelben egy hely ahol a kezdőket otatják meg van aggilytire is lehetőség,ide jártam aggilytizni a borderekkel.
2013. márc. 28. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!