Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Körülbelül mennyibe kerül...

Körülbelül mennyibe kerül most egy skót juhászkutya kölyök?

Figyelt kérdés
Természetesen tenyésztőnél, törzskönyvvel?
2013. márc. 28. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
80-120 ezer forint normális helyről, tudom, én is skótokat tenyésztek
2013. márc. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. márc. 28. 22:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Kiskutyavásárlás előtt? :)
2013. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézz körül a neten, beszélj telefonon a tenyésztőkkel ha még senkit nem ismersz, ők majd útbaigazítanak, érdemes lenne vásárlás előtt pár kennelt megnézni.
2013. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Borzasztóan szeretnék egy skót juhászt, vagyis akkor már kettőt, bár őszintén szólva eddig csak magyar vizsláink voltak.
2013. márc. 28. 23:49
 6/7 anonim ***** válasza:

A collie a legcsodálatosabb kutyafajta, nekem míg élek nem kell másfajta kutya, annyira belopták magukat a szívembe. Gyönyörűek és ők ezt nagyon is jól tudják magukról, minden mozdulatukból elegancia sugárzik, az egyik legkönnyebben kezelhető és legjobban tanuló fajta, végtelenül intelligensek. Ha játék vagy munka van nagyon aktívak, ezerrel képesek pörögni és minden idegszálukkal koncentrálnak, hogy teljesítsék, amit a gazdi kér tőlük, de ha pihenés van akkor nyugodtan fekszenek a gazdi lábánál órák hosszat. Sétánál mindig egyik szemét a gazdin tartja és első szóra engedelmeskedik, nem láttam még olyan colliet, akit ne lehetett volna póráz nélkül sétáltatni. A vizsláktól annyiban különböznek, hogy egy kicsit más hozzáállást igényel a nevelésük. Egy colliet nem veszel rá erőszakkal semmire, azt kell elérni, hogy ő is azt akarja, amit te. Finoman kell velük bánni, mert néha elég érzékenyek tudnak lenni, például nem ordíthatod le a fejét, mert akkor megsértődik és végül úgyis te érzed majd rosszul magad :)

rendkívül sokoldalú fajta, az enyémmel letettem a terápiás kutya vizsgát, agilityzünk és dogdancingelünk, emellett kiállításon is van már pár szép eredményünk.

2013. márc. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A szívbe való belopás már rég megtörtént nálam is:-))) És nem a Lassie-imázs hatására.

Köszönöm a tanácsokat!

Hosszabb távon gondolkodom tenyésztésen is, de ez még csak egy nagyon, nagyon távoli álom.

2013. márc. 29. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!