Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam hamarosan kene...

A kutyam hamarosan kene szuljon, mik az elojelei?

Figyelt kérdés
A 4 eves kutyam hamarosan kene szuljon...Ma van a 63-dik nap..nagyoon izgulok es feleek...a hasaban a kicsik rugdoloznak...olvastam,hogy mielott szulne nem nagyon eszik,az en kutyammal eppen forditva van ugy eszik,mintha mar 1honapja smemit nem evett volna :) Mik az elojelei a szulesnek nagyoon felek...

2013. márc. 29. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Liheg, körbe körbe járkál ott ahol elleni fog. Később lefekszik megint egy kicsit később megindul az ellés.
2013. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyákdugó távozik akkor számíthatsz az ellésre rövid időn belül. Emellett keresi a helyét, bujkálhat, kaparhat.
2013. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyoon liheg...vizet nem is nagyon iszik es nagyon sokat jarkal lefekszik es 10 percnel tovabb nem marad...
2013. márc. 29. 18:03
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

gratulálok! még egy szaporító! veregesd meg a saját vállad! :)


És mond csak meg ér neked pár ezer ft hasznot, hogy kockáztasd a kutyád és a kölykök életét?

2013. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Testhőt illet volna már az 56-57. naptól mérni... Ha 37 al esik akkor 24 órán belül számíthatsz rá.
2013. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
gratulálok...ismét egy szaporító...
2013. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Még egy mocskos, undorító szaporító. Kérdező, hogy lehet, hogy te is csak abban vagy jó, hogy tönkre tedd a kutyád és a kölykök életét? Ha csak egy kicsit több felelősségérzeted lenne... Szerinted az a 2 millió gazdátlan kutya hazánkban annyira kevés, hogy neked is hozzá kell járulnod?

De ha már voltál olyan ostoba, hogy gyártsd a keverék, akár beteges, akár ideggyenge kutyákat, remélem legalább a minimumot megadod neki. A szuka megkapta a szükséges oltásokat? A vemhességnek megfelelő táppal etetted eddig? UH-n voltatok? Az elletőláda, az infra lámpa már meg van? Már elkülönítettetek egy nyugodt helyet a lakásban? A következő 4-5 hétre vettél ki szabadságot? Az orvost hívtad már, hogy induljon vagy álljon készenlétben? A pénz már meg van egy esetleges császárra és arra, hogy akár 6-8 kölyköt is beoltass kettőször, féregteleníts, megfelelő táppal etess és chipeztess? Valahogy nem lepne meg, ha ezek közül még semmit nem intéztél volna. Az alja szaporítókra nem jellemző.

Keverék kutyákért nem fogsz tudni pénzt kérni, remélem ezzel számoltál!

2013. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezek kozul mar elinteztem eleg sokat. Es nem keverekek lesznek hanem Golden Retriever. Es nem a penzert csinalom! Eggyaltalan nem!
2013. márc. 30. 14:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha elleni akar annyira szokatlan lesz a viselkedése, hogy észre fogod venni. Mi cicákat vártunk még nyáron (nem sajátokat) és én is aggódtam, de mikor kezdődött, egyből észrevettem.
2013. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!