Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti. Befogadnátok egy 9 < éves...

Ti. Befogadnátok egy 9 < éves kutyát?

Figyelt kérdés

Ti befogadnátok egy 9 évesnél idősebb kutyát?

Hogy szokja meg az új környezetet ?stb...

te mit tennél?


2009. szept. 19. 16:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha lenne számára helyem, akkor igen, de jelenleg nem állok úgy.
2009. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Az enyém 6 mult mikor befogadtam,szerencsére hamar megszokta az uj helyet,igaz sok törődést igényelt....
2009. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim befogadták. Vagyis hazafutott utánuk 6 kilóméterről a nagy kietlen mezőről, ahol s eút, se tanya nincs. Kitette valaki.

Nem bánták meg. Nagyon hálás a kutya, még mindig él, bár nagyon öreg. Az életét odaadná egy szóra a szüleimért, egész életében nagy bánatos kutyaszemekkel csüngött rajtuk,KOmolyan, már-már zavarbaejtő. Ez a nagy kutyaszív. Szót fogad, tanított kutya lehetett.

Roti.

Ha nem viselkedészavaros, akkor igen.

2009. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi megtettük. Egyik ismerősünk el akarta altatni a sajátját, mivel az új lakásba nem vihette be. Mondtuk, na ezt már nem, így befogadtuk. 9 és fél éves bújós schnauzer kislány, csupa szívvel. 12 éves korában ment el, de nem bántuk meg, az egyik legjobb kutyánk volt.
2009. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Nem szeretem mikor vki csak a fiatal fajtatiszta kutyákat szereti. Az idősebb kutyáknak is joguk van boldognak lenni. Elszomorít a gondolat, hogy egy kutya azért nem élhet családban, mert nem pajkos 2hónapos, hanem valaki ráunt. Ugyanúgy érző lélek.
2009. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Befogadnám, ha lenne bármilyen udvarom. A kilenc éves kutya is hamar megszokja a szerető gazdit. Nagyon tud alkalmazkodni és nagyon hálás a szeretetért és gondoskodásért. Mondom: egy percig sem lenne a kora akadály.
2009. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Minden kutya megérdemel egy családot!!
2009. szept. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én egy 6 éveset fogadtam be tavaly, és azóta sem bánom. Egy igazi szeretetgombóc.
2009. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Naná!!!!! Nem a kora számít! Én is befogadtam egyet télvíz idején kóborolt az utcán, pici volt,(mármint termetre) csapzott, szutykos, nem tudtam hány éves, de befogadtam. Itt van lassan egy éve, és olyan hálás, mintahogy azt az előttem szólók is írták. Érdemes, fogadd be!!! A szívem szakadt volna meg, ha nem hozom haza.
2009. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt elfelejtettem, hogy ahol nekem hely van ott a gyerekeim és a kutyáim számára is mindig van hely. Előző voltam.
2009. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!