Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek van valami véleménye...

Valakinek van valami véleménye a Robustaff staffordshire kennelről? Esetleg vett már valaki onnan kutyát?

Figyelt kérdés

#staffordshire #staffordshire kennel
2013. márc. 30. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van véleményem róla, vagyis nem a kennelről hanem a kutyáikról. Nekem nem tetszenek, tömzsik, túl rövid az orruk, és a fejük is érdekes formájú. Annak idején néztem náluk kutyákat, de nem fogtak meg. De kinek a pap, kinek a papné. A tulaj jó fej, lelkiismeretes, ha tetszenek a kutyáik akkor csak ajánlani tudom.
2013. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. márc. 30. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Követem őket facebook-on!Nekem tetszenek a kutyái,bár ha lenne lehetőségem venni most egy kutyát,akkor nem tőlük vennék.A tulaj nekem is szimpatikusnak tűnik,a kutyák rendben vannak.


Ha esetleg érdekel egy másik kennel:


Goodheartfighter Kennel.Szintén fészbukon.Na,én tőlük vennék kutyát :)

2013. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2013. ápr. 1. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Na vettél tőlük kutyát?
2014. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Semiképpen nem javaslom, már kölyökkorban olyan agresszív bánnak a kutyákkal, hogy mire el lehet vinni már jó eséllyel problémásak lesznek. Sajnos az ember elleni agresszió nem vicc, és egy ilyen fajtánál nagyon oda kell figyelni, hogy ne a tenyésztő által már elszúrt, sérült kiskutyát vegyen a leendő gazda. Mivel a tenyésztő célja az, hogy a kutyák minél "keményebbek", azaz vadabbak legyenek, jó esély van rá, hogy nem veszi figyelembe azt sem, milyen kutyát visz be a tenyésztésbe, így van rá esély, hogy idegrendszeri problémás lesz a kölyök. keressetek olyat, aki jól bánik a kutyáival.
2016. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
AZ utolsó válaszolót nem értem..nekünk két Robustaff kutyánk van.. 5 és 6 évesek. Nem agresszívek, kis család kedvencei. Két hatalmas bohóc. A mai napig visszajárunk a tenyésztőhöz, soha nem láttam, hogy agresszíven bánna a kutyáival.
2018. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!