Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya GPS-t ajánlotok?

Milyen kutya GPS-t ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van egy 45 kg-os kutyám. Nem igazán merem elengedni a pórázról séta közben, mert félek, hogy elkóborol. Eszembe jutott az az ötlet, hogy kéne egy kutya GPS-t vegyek, csak sajnos kerestem, de nem találtam megfelelőt. Valami olyan kéne, amelyik megbízható. Előre is köszönök minden választ.

#kutya #GPS #követő #szerkentyü
2013. márc. 31. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
EGy kutyaiskolába fektesd a pénzt, jobban jár mindenki....
2013. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
2013. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20 ezerért vaterán már kapsz nyomkövetőt, csakhogy azon nem igazán ütés és vízállóak. Az olyan készülékekért bizony keményen a zsebedbe kell majd nyúlnod, olyan 50 ezernél kezdődnek, kicsit drága ötlet...
2013. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
amennyiért vennél egy kutya GPS-t,abból már kutyasuliba is vihetnéd a kutyádat és nem kóborolna el!!
2013. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
a kutya chippelése kötelezö lesz pont ezêrt. chippeltesd
2013. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A kutyaiskola nem egy rossz ötlet. Habár véleményem szerint jobb, ha minél biztosabbra megy az ember és nem kockáztat. És köszönök minden választ. :)
2013. ápr. 6. 12:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, bennem sosem fel sem merült h a kutyáimat ne merjem elengedni - ha ez felmerülne akkor ott hiányozna valami... mi is? Ja igen, a kötődés és tekintély.... ezen meg semmilyen gps nem segít.
2013. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

dehát a chippet nem fogja hirtelen leolvasni valaki csak azért, mert megszökött a kutya :D nagyon jó esetben megtalálják és megnézetik, de semmire sem garancia.

szerintem is kutyasuli.

2013. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MGabi79 válasza:

Pár hónapja elérhető egy jól működő Gps.

Mi azonnal megvettük mert folyamatosan problémánk volt a kutyusunkkal! Eleinte kételkedtünk, de amikor szükségünk lett rá bevált!

Nagyon jól le van írva minden az oldalon és segítőkészek! Többször hívtam őket a programozása miatt és mindenben segítettek! Nekem bevált:) itt találod: www.haziallatgps.hu

2013. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2013. szept. 14. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!