Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gabi baba samponnal lehet...

Gabi baba samponnal lehet fürdetni egy kölyök kutyát?

Figyelt kérdés
Kell utána balzsamot is használni?Higítani szükséges?Bolognese kutyáról van szó,most 4hónapos.:)
2013. márc. 31. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak ha sürgős és nincsen más otthon és akkor is maximum egyszer. A kutyák bőre teljesen más, mint az emberé, másféle összetételű sampont igényel. Szóval ha tehetitek vegyetek egy jó minőségű kutyasampont és azzal fürdessétek meg.
2013. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Miért akarod megfürdetni?


A kutyáknak egyáltalán nincs szüksége a rendszeres fürdésre.Ha viszed kozmetikába ott úgyis megfürdetik.Hacsak nem k@kiba hempergett,vagy nagyon büdös,akkor nem kell fürdetni.4 hónaposan ezt kizártnak tartom mondjuk,hogy k@kiba hempereg.


Inkább egy nedves törölközővel töröld át a kutyát.

Én az enyémet évente! max 2x fürdetem és azt is csak azért,mert összekoszolja magát olyan szinten...

2013. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
13%
Mi is babafürdetővel fürdetjük,semmi baba nem lessz tőle,és nem higitottam csak nem nyomtam rá litert :)( mivel a baba bőre is érzékeny igy a fürdető is szinte semleges),nekünk is volt bichon csak baba mellett nagyon pörgős volt,és igen kell fürdetni szinte mnden séta után főleg saras esős időbe,ezt csak az tudja akinek volt...énis megszenvedtem vele,egyébként aranyos jószág csak nekünk mint mondtam a babuci mellé nagyon pörgött ,3 hós volt mikor a párom hozta,és sajnos tul kellett adni rajta,most beaglenk van ,nagyon szupi kutyus :)
2013. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Bernát Bianka,a felelősség mintaképe vagy,gratulálok.

Tipikusan az a fajta ember,akinek bejön a gyerek a képe,és a kutya az utolsó helyre szorult.Ha egy állatot magunkhoz veszünk,akkor azért felelősséget vállalunk az élete végéig!

És ezt pont egy anyukának kell elmagyarázni.Remélem a gyerekeden nem adsz túl,ha kamasz korára "túl pörgős" lesz és szerzel helyette egy kisbabát.


Még ilyen embereket...

2013. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
62%
Már meg se haragudj,de te honnan tudod hogy milyen anya vagyok?úgy irsz mintha nagyon ismernél.Én ócsároltam bárkit is?Szerintem nem...és azért kicsit tulzás összehasonlítani a gyermeket egy kutyával,már meg se haragudj...ha egy 3 hónapos pici baba mellett nincs se időm se energiám az állandó éjszakázások ellett ahoz hogy foglalkozzak egy másik"gyerekkel",akit megsugom ajándékba kaptunk,bele se tudtam szólni hogy tudok e foglalkozni vele vagy nem,ugy hogy a párom egész nap dolgozik akkor sajnos igen tul kellett adni rajta.Mit gondolsz most miért vállaltam be ismét egy babakutyát?Talán mert nagyobb lett a kicsi és már elbirok mind kettővel,de ha neked az megnyugvást okoz nyugottan ócsárolj és itélkezz ugy hogy nem látsz bele az életünkbe. :))) És egyébként a kérdésre kellene válaszolni nem a hozzászólásomra.
2013. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Ne haragudj,igazad van,nem látok bele az életetekbe csak a saját értékrendembe nem férne bele,hogy leadom az egyiket,mert jött a baba.Nekem mind a kettő a gyerekem,olyan mintha ikreim lennének.Akkor sem adnám oda vkinek az egyiket,mert nekem sok.

Nekünk egy mentett,akkor 1 éves staffink volt,mikor jött a baba,mostanra a kutyus 2 éves a gyerek 1.Nagyon nehéz volt,mert a kutya igencsak hiányosan volt szocializálva is,de inkább a karomat vágtam volna le,minthogy odaadjam bárkinek.És a gyermekem is szépen felnőtt,és azt tanulja tőlünk,hogy amilyen élőlényt egyszer magadhoz vettél,azért az élete végéig felelős vagy!(Mellesleg a kérdésre már válaszoltam :))

2013. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
18%
Nekünk a baba volt előbb a kutyust akkor kaptuk mikor a kicsi már 3 hós volt,a kutyus meg 7 hetes.Ezért nem tudtam foglalkozni mind 2 vel mert a kutyus is nevelni szobatisztaságra meg a pici is..sok volt.
2013. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!