Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elöször tuzel a kutyam mit...

Dianalayla kérdése:

Elöször tuzel a kutyam mit csinaljak adjak pelust ra vagy van spec erre a celra kutyabugyi vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 11:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát én bevallom fingom se volt mi az az álvemhesség:)

Csak azt vettem észre hogy egész nap sír és cipeli amit mondtam majmát a szájába ezért elvittem dokihoz,aki megnyomogatta a cicijét és ő mondta mi a helyzet.

Adott rá egy gyógyszert ha jól emlékszek szuszpenziót,nagyon hamar rendbejött tőle,összes játékát el kellett vennem ami kicsit is hasonlíthat egy kölyökre,tehát plüssöket,1 labdája maradhatott, ami a legnehezebb volt hogy nem szabadott kényeztetni,babusgatni,simogatni mert csak felerősödött volna benne újra az ösztön. De a gyógyszer segített a legtöbbet.

Játszatok a lakásba sokat,póráz kötelező ugye azon is kocoghattok,lényeg hogy kutyákhoz ne engedd oda,ne engedd szabadon,többi maradhat a régiben.

2013. ápr. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy az első tüzelés után ivartalaníttattam a kutyámat. Csak mert ő is álvemhes lett.

A tüzelés után kb 2 hónappal (amikor eljönne az ellés ideje, ha pároztatva lett volna) a kutya szervezete elkezd úgy "viselkedni" mintha tényleg kölykei lennének. Elkezdi a játékait cipelni a szájában, vackol a plédbe, pokrócokba, odateszi a játékait. Az emlői megduzzadnak, és általában beindul a tejtermelődés is.

2-3 hét alatt elmúlik minden tünet. Orvoshoz felesleges vinni, mert ő max ad neki egy hormoninjekciót, ami szerintem sokkal többet árt, mint használ. És az sem szünteti meg, csak egy kicsit lerövidíti az álvemhességet.

2013. ápr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A szart hormoninjekciót ad, gyógyszert kaptunk rá amibe nem volt hormon, elapasztotta a tejét hogy ne legyen emlőgyulladáa és segítette hogy nyugodtabbb legyen hamarabb lecsengjen a dolog.

De biztos jobban tudod mint az orvos mi a jó a kutyának.

2013. ápr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Es az is normális ha be van dagadva a nunija? Most van kb hetedik napban vagy valahogy így, de ma meg nem evett semmit, voltam nagyot sétálni hátha utána éhes lett nem evett igysem, vagy ket kis jutalomfalatkat ha megevett, aztán most fesulgettem es úgy vettem észre de tényleg elég nagy vagy kétszer akkora mint normálisan, a cicije is nagyobb de nem jön belőle semmi ... :o
2013. ápr. 7. 15:51
 15/16 anonim ***** válasza:
persze, ilyenkor nagyon durván megdagad nekik. Az enyémnek úgy nézett ki, mint egy húscafat..:D
2013. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Na vege halistennek tudunk nyugodtan nagyot setalni a parkban jatszani mindenfele "diszkiseret" nelkul. Szornyu egy idoszak volt, sohatobbe!:) mihamarabb megyunk kasztraltatni, de olyan draga a szukaknak, itt Berlinben boven 200 euro (60.000ft korul) otthon is hasonlo arban van?
2013. máj. 2. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!