Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Mikor kutyát...

Mit csináljak? Mikor kutyát sétáltatok szoktam hozzá beszélni, és amikor leülünk egy lócára, akkor is szoktam hozzá beszélni, meg "kérdezni" is, de ezért mások hülyének néznek, foglalkozak a töbiekkel?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyének néznek. Na és? Másokat meg más miatt nézik hülyének. :) Az emberek már csak ilyenek. Én is szoktam hozzá beszélni, séta közben is, pláne ha kint játszunk a parkban, vagy türkközünk, biztatásképpen mindig beszélek hozzá. Jó, nem úgy hogy leülök mellé, és elmesélem neki a napomat..de ettől függetlenül meg szoktak mosolyogni az emberek. De ugyanúgy a lakásban is beszélek hozzá, ő meg csak figyel. Tudom hogy nem érti, de ha egyedül vagyok itthon, akkor jobban szoktam hozzá beszélni, amúgy is eléggé beszédes vagyok. Néha már barátom megjegyzi, hogy meglepődnék rajta ha egyszer válaszolna.. :) Egyébként én az öreg néniket szoktam figyelni, hogy olyan jól "elbeszélgetnek" a kutyájuk, mamám is szokott a sajátjához beszélni, egyedül él, nincs mindig beszélgetőpartnere. :)
2013. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam beszélni hozzá de csak ugy h "jó volt a séta?" vagy "na merre menjünk?" meg ilyesmik. Néha olyan mintha értené mit mondok. Lehet h hülyesék de ahogy néz tökre olyan :D <3
2013. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
első kettő kb én is ilyen vagyok vele.
2013. márc. 28. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig beszélgetek vele, sokat vagyunk kettesben, sajnos nincs munkám, párom pedig sokszor éjszakás. Szeretem mikor kedvesen néz, és csóválja a farkát mikor beszélek hozzá :)
2013. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szia. engem is mindig hülyének néznek séta közben, főleg ha olyan kerítés mellet megyünk el, ahol nem látszik hogy kutyát sétáltatok.

Ha megszokott úton megyünk, s mondjuk olyan házhoz érünk, ahol idegbeteg kutya van, akkor mindig mondom neki előtte, hogy na, itt a kis méregzsák, még jó, hogy te nem ilyen vagy, gyere siessünk, mert engem zavar, hogy ugatXD vagy ha elkezd szaglászni valamit, akkor megkérdezem, hogy ismered?:D Vagy, sokszor akkor is beszélek hozzá, hogyha hülye gyerekek elkezdenék heccelni, meg hívogatni, akkor mindig fennhangon mondom neki, hogy látod kutyuskám, te már okosabb vagy ezeknél a kölyköknél. :D

Szóval, én is állandóan nyomom neki, de ő örül neki, mert ha hozzászólok, akkor mindig csóvál:) ezért is szeretek hozzá beszélni. Meg, ha beszélek hozzá, akkor mindig a szemembe néz, még séta közben is sokszor szemezünk és tényleg úgy örül neki, mintha értené:D

szóval, ne törődj vele, hogy hülyének néznek, én se szoktam:)

2013. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én néha gügyögök is neki.:D Van, hogy sír akkor megkérdezem tőle hogy hol fáj? ki bántott?:D Amikor ölbe akar jönni akkor pitizik és mutogatok neki mint a bici babának és mondogatom hogy jössz,jössz? Ilyenkor elkezd ugrálni ha jönne.

Amikor meg felveszem akkor szoktam neki nèha beszélni hogy mihez lenne kedve sétálni vagy pihenni?

Mindig meg szoktam kérdezni valakit hogy ugye hasonlítunk?:D Az a kis idióta meg "válaszol" nekem.

Nagyobb kutyámmal is beszélgetek. Mellém ül és mondom neki nézd a kis hülyék hogy játszanak. Meg dicsérem hogy milyen szép. Nem tudok betelni vele teljesen olyan mintha értene.:D Néha még magamon is jót nevetek amikor sétánál megkérdezem tőle Na hova menjünk? Mész szaladgálni?

Tudom hogy nem értik de néha olyan jól esik.:) Szerintem semmi olyan dolog nincs benne amit szégyelni kéne, vagy amiért hülyének néznének az emberek.

2013. márc. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is szoktam és nagyon nem érdekel mert így a kutyám is jobban érzi hogy törődnek vele :)
2013. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, szerintem egy kutyának jól esik, ha beszélnek hozzá, mert érzi, hogy törődünk vele. :) én nagyon szeretem az én kis angyalkámat, gondolom ti is. :)
2013. márc. 29. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!